eMAG Marketplace за търговци – работа, проблеми, комисионна (30%), изисквания, догово

Здравейте, някой от вас имал ли е проблеми с изплащането на парите от Емаг,когато клиента е платил с онлайн карта.
През месец март изпратих 85 поръчки платени с онлайн карта.Съответно ги изпратих към клиента без същият на мен да ми е платил. Платих куриерските разходи. Платих си вече ДДС-то,но емаг все още не са ми изплатили и един лев от тези поръчки. Писах си многократно с тях и все ме оставят в изчакване. Моля за насоки какво да правя, че вече се замислям към адвокат да се обърна или към медиите. Благодаря!
 
В оня договор от 200 страници, нищо ли не пише по въпроса?


Здравейте, някой от вас имал ли е проблеми с изплащането на парите от Емаг,когато клиента е платил с онлайн карта.
През месец март изпратих 85 поръчки платени с онлайн карта.Съответно ги изпратих към клиента без същият на мен да ми е платил. Платих куриерските разходи. Платих си вече ДДС-то,но емаг все още не са ми изплатили и един лев от тези поръчки. Писах си многократно с тях и все ме оставят в изчакване. Моля за насоки какво да правя, че вече се замислям към адвокат да се обърна или към медиите. Благодаря!
 
аз затова през ЕМАГ - само кеш
 
аз затова през ЕМАГ - само кеш
Да абсолютно си прав. Бяха ми писали,че ще платят на 17.5 ,после вече в профила ми се появили предстоящо плащане 02.06.20.
Към днешна дата вече стои 17.06.20
Моля дайте съвети какво да правя. Варианта е адвокат, някоя агенция за събиране на вземанията и медийно оповестяване на случая.
Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем? Благодаря!
 
Здравейте! Изключително не си помагате в този форум - по тази тема друг път, че и с нагледни примери, но едва ли ще променя нещо ;)

Актуални комисионни към датата на поста.

Останалите продаващи през еМаг - не бъдете егоисти и качете, комисионните с цел да видим, индивидуални ли са и има ли разлики и какви.

Препарати за почистване на килими - 17.00%
Инсектициди и капани - 17.00%
Ръкавици за еднократна употреба - 21.00%
Домакински фолиа и пликове - 21.00%
Съдове за еднократна употреба - 21.00%
Грижа за дрехите - 17.00%
Аксесоари за баня - 21.00%
Организиране и съхранение - 21.00%
Ароматизатори за стая - 21.00%
Тоалетна хартия - 21.00%
Продукти за поддръжка на обувки - 17.00%
Перилни препарати - 17.00%
Омекотител - 17.00%
Препарати против котлен камък - 18.00%
Препарати за почистване на петна - 18.00%
Препарати за поддръжка на текстил - 17.00%
Избелващи перилни препарати и колосване - 17.00%
Дезинфектант за тоалетна - 17.00%
Препарати против котлен камък за тоалетна - 17.00%
Почистващи препарати за баня - 17.00%
Ароматизатор за тоалетна - 17.00%
Четки за тоалетна - 21.00%
Влагоабсорбатор - 17.00%
Разтвори за отпушване на тръби - 17.00%
Почистващи препарати за съдове - 17.00%
Почистващи препарати за кухня - 17.00%
Кухненска хартия и салфетки - 21.00%
Водни помпи - 16.00%
Аксесоари за водни помпи - 21.00%
Соларни лампи - 21.00%
Соларни системи и панели - 16.00%
Части и аксесоари за соларни системи - 18.00%
Покриви и системи за оттичане - 18.00%
Апарати за поливане на градина - 16.00%
Комплекти за поливане - 18.00%
Аксесоари за поливане - 21.00%
Муфи и конектори за поливане - 21.00%
Пистолети за поливане - 18.00%
Програматори за поливане - 18.00%

И още инфо ще кача - но искам да видя подобен пост, а не поредните досегашни - може да се чувствате обидени - това не ме топли, топли ме информация като тази.
Здравейте,ще помоля за повече инфо за комисионните на лично,много ще съм благодарен.
 

Горе