Email към домейн

От: Email към домейн

Сега пък се оказа че от вчера след обед насам не получавам никакви мейли на всичките домейни които са ми в gmail... някой имал ли е подобен проблем? Иначе изпраща без проблем...
 
От: Email към домейн

Сега пък се оказа че от вчера след обед насам не получавам никакви мейли на всичките домейни които са ми в gmail... някой имал ли е подобен проблем? Иначе изпраща без проблем...

Пробвай да изпратиш ръчно през конзолата на някой сървър писмо и виж в лога какво казва, може да ти подскаже защо. Ако акаунта ти е платен можеш и да се свържеш директно с Google.

И това виж: http://support.google.com/a/bin/static.py?hl=en&ts=2784822&page=ts.cs

Явно проблема е бил като цяло с gmail защото и мейли от типа @gmail.com получават с огромно закъснение мейлите...

Аз закъснения не съм имал никъде при изпращане към сървърите на Gmail. A ги ползвам за relay на няколко места.
 
От: Email към домейн

Вече всичко ми се струва ОК. Но определено имаше проблем... мейлите пристигаха с над 20 мин закъснение... за това си мислих че изобщо не получавам. Макар че от мои клиенти продължавам да не съм получил това което казват че са пратили, но как да е... надявам се вече всичко да е наред че е кофти така.

Иначе съм с безплатният вариант до 10 потребителя.
 

Горе