[EN][Social SEO] -> Увеличи трафика и продажбите си с Pinterest blast

samba

Active Member
Рейтинг - 100%
17   0   0
НОВО --> Поддръжка, развитие и пълнене на профили (съществуващи) със снимки, бордове и линкове (тематични)

Здравейте!
Реших да предложа една нова и интересна услуга, която в същото време ще ви бъде много полезна за рекламата на вашия сайт или блог.
Услугата се казва Pinterest Blast, както се досещате тя е свързана със сайта Pinterest.com.
Тя ще е изключително полезна за хора с афилиейт блог, микро нишов сайт, онлайн магазин и други.
Пинтерест бласт ще даде бууст на линковете към вашия сайт!
Услугата е предназначена предимно за EN сайтове.
Пример:
Имате афилиейт сайт за обувки, но имате много малък трафик към сайт, а също и продажби.
С пинтерест бласт ще получите:
- трафик;
- потенциални клиенти (последователи);
- продажби;


Какво прави Pinterest Blast:
1.Създава профил в социалната мрежа pinterest.com;
2.Натрупва определен брой последователи (100,200..500, 1000 или повече) (РЕАЛНИ)!!!
3.Добавя снимки с посочения от Вас URL и текст под снимката (100, 200, 500, 1000 или повече линка)
4.Верифицира вашия сайт с пинтерест.ком
5.Възможност за добавяне на социални бутони (Pinterest button) в съществуващ сайт

Пакет (Extra blast):
- 300 последователи (РЕАЛНИ)
- 1000 снимки с URL (Или колкото искате.. може и 1 може и 10..)
Срок за изпъление: 10-14дни
Последователите не са таргетирани!
Цена: 23лв

Пакет (Mega blast)
- 500 последователи (РЕАЛНИ)
- 1500 на брой снимки с URL (Или колкото URL-та искате)
Сорк за изпълнение: 14-20дни
Последователите не са таргетирани!
Цена: 30лв

Пакет (Handy blast)
По договаряне последователи и цената на пакета

Плащане:
Pay pal, банков превод, брой, кеш и на ръка :)

Едно ревю с 50 последователя за колега от форума с над 10 зелени и 100 мнения
ЕДИТ: Промяна на пакетите и цените (увеличаване на последователите и смаляване на цената за изпълнение)

Пробвах услугата и съм доволен. Имам вече доста (60+) последователи на моя страница там. Ще пиша за ефекта, когато го отчета. Вярвам, че социалните сигнали малко или много влизат в алгоритъма на Google. Услугата се изпълни бързо, точно и получих даже повече от договореното. Бих я пробвал и за други страници. ;)
 
Последно редактирано:
От: [EN][Social SEO] -> Увеличи трафика и продажбите си с Pinterest blast

Аз ще взема едно, ако е възможно. Ще си кажа и после мнението. Бутам се навсякъде, но така и искам да видя и какво прдлагат хората все пак. Пък и силно се надявам всеки добър в това, което прави, да може да има бизнес тук.
 
От: [EN][Social SEO] -> Увеличи трафика и продажбите си с Pinterest blast

Взимам ревюто.

Едит: За малко го изтървах.
 
От: [EN][Social SEO] -> Увеличи трафика и продажбите си с Pinterest blast

Много готина услуга. Обаче пингвина няма ли да навреди. Особено за последният пакет... да набухаш 1000 линка за 10 дена? Иначе услугата много ми хареса!
 
От: [EN][Social SEO] -> Увеличи трафика и продажбите си с Pinterest blast

Много готина услуга. Обаче пингвина няма ли да навреди. Особено за последният пакет... да набухаш 1000 линка за 10 дена? Иначе услугата много ми хареса!

Вземи прочети пак какво е времето за изпълнение!
 
От: [EN][Social SEO] -> Увеличи трафика и продажбите си с Pinterest blast

Много готина услуга. Обаче пингвина няма ли да навреди. Особено за последният пакет... да набухаш 1000 линка за 10 дена? Иначе услугата много ми хареса!

Вземи прочети пак какво е времето за изпълнение!

Ами не всъщност до 1000 линка.. попринцип може и 2000 и 10000 за мен няма значение.
Най-важното тук са последователите, потенциалните клиенти!
А линковете може не 1000, а 10 да са за мен пак казвам няма значение.
Важно е клиента да е доволен :)

Поздрави,
ПП - Вчера с ревюто на Блинки се разбрахме да има само 10 линка към неговия сайт, а не 50 както съм казал :)
 
От: [EN][Social SEO] -> Увеличи трафика и продажбите си с Pinterest blast

Без да искам да ти развалям услугата, какъв е ефекта от толкова малко последователи?
 
От: [EN][Social SEO] -> Увеличи трафика и продажбите си с Pinterest blast

Без да искам да ти развалям услугата, какъв е ефекта от толкова малко последователи?

Ами ефекта е, че са таргетирани.. хора който се интересуват от дадена сфера.. при 500 последователи лесно би могъл да реализираш продажби, ако не от тях то всеки, който репинва, шерва и харесва твоята снимка ти прави реклама на снимката и линка :)
А и при 500 последователи когато пуснеш 2-3 снимки всички ще я видят, не е като фб да я виждат 5-15% и да си плащаш, за да я видят толкова мн хора.
Попринцип 500 е макса, защото до толкова си давам гаранция за изпълнение.
При някой профили може и да е повече, но това си е за моя сметка вече :)
ЕДИТ: Аа забравих и последователи са едно на ръка.. линковете, който ще имаш от социалната мрежа ще са толкова, колко желаеш :)
ЕДИТ2: Промених офертата и последоветелите вече няма да са таргетирани!

Поздрави
 
Последно редактирано:
От: [EN][Social SEO] -> Увеличи трафика и продажбите си с Pinterest blast

Услугата не е зле за тези пари, идеална е за начало, но само до там. Според мен е добре да се поясни, че ще правиш бизнес акаунт (нали?), не е лошо да го верифицираш със съответния сайт на клиента, а също и да помогнеш на сайта да стане pinterest friendly със съответните бутони и връзки към профила в соц. мрежа.

Успех, това е нещо ново за форума :)
 
От: [EN][Social SEO] -> Увеличи трафика и продажбите си с Pinterest blast

Услугата не е зле за тези пари, идеална е за начало, но само до там. Според мен е добре да се поясни, че ще правиш бизнес акаунт (нали?), не е лошо да го верифицираш със съответния сайт на клиента, а също и да помогнеш на сайта да стане pinterest friendly със съответните бутони и връзки към профила в соц. мрежа.

Успех, това е нещо ново за форума :)

Да, услугата е нова и общо взето опитвам почвата с нея :)
Верифицирането на сайта ще го сложа в описанието, а колкото до бутоните няма проблем да намеря плъгин за пинтерест и да стане "пинтерест френдли" :)
И да .. старта на "студено" е най-труден ама ще видим какво ще стане.
Скоро обмислям варианта и за съществуващи профили.

Благодарско за насоките!

Поздрави
 
От: [EN][Social SEO] -> Увеличи трафика и продажбите си с Pinterest blast

Пробвах услугата и съм доволен. Имам вече доста (60+) последователи на моя страница там. Ще пиша за ефекта, когато го отчета. Вярвам, че социалните сигнали малко или много влизат в алгоритъма на Google. Услугата се изпълни бързо, точно и получих даже повече от договореното. Бих я пробвал и за други страници. ;)
 
От: [EN][Social SEO] -> Увеличи трафика и продажбите си с Pinterest blast

Пробвах услугата и съм доволен. Имам вече доста (60+) последователи на моя страница там. Ще пиша за ефекта, когато го отчета. Вярвам, че социалните сигнали малко или много влизат в алгоритъма на Google. Услугата се изпълни бързо, точно и получих даже повече от договореното. Бих я пробвал и за други страници. ;)

Всъщност вече са над 70+ :)
Едит: днес ги гледах вече са 122.. а го оставих на 54 .. !
 
Последно редактирано:
От: [EN][Social SEO] -> Увеличи трафика и продажбите си с Pinterest blast

НОВО!
1 - Поддръжка и развиване на съществуващи профили в социалната мрежа pinterest.com (месечна услуга)
Цена по договаряне

2 - Пълнене на профил със снимки, бордове, тематични линкове от снимка
100 линка + 100 снимки + 2борда = 7лв
200 линка + 200 снимки + 2-4 борда = 12лв
300 линка + 300 снимки + 2-6 борда = 16лв
За по-големи поръчки цени по договаряне.
Снимките, бордовете и линковете в снимките (сочещи към желан от Вас сайт) ще са тематични!

Поздрави
 
От: [EN][Social SEO] -> Увеличи трафика и продажбите си с Pinterest blast

Хубаво, но на мен ми трябва някой да качва от 1 до 7 сутринта, а не по всяко време на денонощието. Възможно ли е това?
 
От: [EN][Social SEO] -> Увеличи трафика и продажбите си с Pinterest blast

Пакет (Extra blast):
- 300 последователи (РЕАЛНИ)
- 1000 снимки с URL (Или колкото искате.. може и 1 може и 10..)
Срок за изпъление: 10-14дни
Последователите не са таргетирани!
Цена: 2лв

Да го взимам тоя пакет :)

И един въпрос:

Пакет (Extra blast):
- 300 последователи (РЕАЛНИ)
- 1000 снимки с URL (Или колкото искате.. може и 1 може и 10..)
Срок за изпъление: 10-14дни
Последователите не са таргетирани!
Цена: 2лв

Пакет (Mega blast)
- 500 последователи (РЕАЛНИ)
- 1500 на брой снимки с URL (Или колкото URL-та искате)
Сорк за изпълнение: 14-20дни
Последователите не са таргетирани!
Цена: 40лв

Ами ефекта е, че са таргетирани.. хора който се интересуват от дадена сфера.. при 500 последователи лесно би могъл да реализираш продажби, ако не от тях то всеки, който репинва, шерва и харесва твоята снимка ти прави реклама на снимката и линка
 
От: От: [EN][Social SEO] -> Увеличи трафика и продажбите си с Pinterest blast

Да го взимам тоя пакет :)

И един въпрос:
Станало е каша..
В началото услугата беше с таргетирани фенове, но много бавно ги събирам.. и за това остана офертата с НЕ таргетираните фенове.
А колкото до цената.. преди малко редактирах цени/услуги + новата услуга и съм изпуснал една цифра.
За компенсация мога да ти направя един пакет от новите?
100 снимки + 2 борда + 100 линка (а може и по-малко) нещо като ревю? :)

Поздрави
 
От: [EN][Social SEO] -> Увеличи трафика и продажбите си с Pinterest blast

Виждам, че си отговорил, но не и на моя въпрос:

Хубаво, но на мен ми трябва някой да качва от 1 до 7 сутринта, а не по всяко време на денонощието. Възможно ли е това?
 
От: [EN][Social SEO] -> Увеличи трафика и продажбите си с Pinterest blast

Виждам, че си отговорил, но не и на моя въпрос:

Здравей,
въобще не съм го видял!
Извинявам се за което :)
За качването няма никакъв проблем да е от 01:00 до 07:00 сутринта.

Поздрави
 
От: [EN][Social SEO] -> Увеличи трафика и продажбите си с Pinterest blast

Не са таргетирани, но EN говорящи ли са?
 

Горе