ePassporte предупреждава: много се краде в България!

happyslacker

New Member
Днес като се логнах в сайта им ме поздравиха с предупреждение за увеличени кражби на данни за кредитни карти от банкомати и търговци:



Препоръчват да си сменим PIN кодовете (това не съм убеден, че ще помогне особено) и да прехвърлим парите си в "ePassporte Wallet" (това наистина помага за предпазване от кражби, но само в интервала от време когато парите са в "ePassporte Wallet").
 
От: ePassporte предупреждава: много се краде в България!

Аз го направих, другите също. Направете го и Вие. Горещо го препоръчвам и аз. Тук сме големи умници и всеки гледа да краде. Вижте ги депотати. ;) Те са пример за това как върви и самата нация. ;)

Примера не е само за България, но тук сме си много рисков локален сегмент. Всеки се опитва с никакъв труд да стане муилионер или да удари офертата, гледайте да не попаднете под такива хейтъри и тънкоп*шковци. ;)
 
От: ePassporte предупреждава: много се краде в България!

това само за епаспортските карти ли е или изобщо? сото аз има една виза електрон, ама от ДСК, само веднъж съм използвал банкомат с нея (да се проверя салдото) иначе другото е онлайн плащания (за нищо друго не я ползвам).
 
Re: От: ePassporte предупреждава: много се краде в България!

това само за епаспортските карти ли е или изобщо?
Само за ePassporte се отнася. Съобщението не е специално за България, изпратено е на всички клиенти.
 
От: ePassporte предупреждава: много се краде в България!

Да, не е само за България. Но като се има предвид в каква държава живеем е хубаво да се спази това което се изисква, даже и да сме 100% сигурни в това, че няма да се случи точно на нас. ;)

Искам да кажа едно мерси на happyslacker, че винаги ни дава адекватна и полезна информация, за всякакви случващи се неща. Повечето от нас знаят за тях, но другите - не. И в крайан сметка ги прави публични с цел те да се коментират и избистряк като събитие или/и проблем.
 

Горе