Epay Сертификат

zo0omera

New Member
Тези сертификати нещо не мога да значи вчера исках да преведа сума по- голяма от 100лв. от epay към банковата си карта и ми изписа превишен лимит гледам изтеглете сертификат за да имате възможност на превод на по-голяма сума и аз си го дръпнах свалих сертификата всичко какво става след това не мога да вляза пише че няма сертификат инсталирам под всички браузъри и няма ако някой може да помогне ще съм му много благодарен :#
 
От: Epay Сертификат

Да, може ли такива работи да отида и да ме питат какво е 'Epay' според мене те трябва да се занимават с това не аз да обяснявам как да го направят :#

:wink:

може и още как ... и на мен първия опит ми беше безуспешен...

после отидох в цкб и стана за 5-6 мин.
 
От: Epay Сертификат

И аз имам нужда от помощ. Изтеглих си сертификата, който ми дадоха. Инсталирах го успешно с автоматично решение в коя секция да е. Резултата, абсолютно не мога да си вляза в акаунта. Браузера, който ползвах за да си изтеглq сертификата и да влизам в epay е Google Chrome. Опитах да инсталирам същия сертификат и в Internet Explorer, отново без успех.

Та... някакви съвети?
 
От: Epay Сертификат

Изглежда сякаш е направено да отидеш да платиш 1 лев и "да се оправят нещата". Схемите са безконечни, дето има един лаф.....

ПС: Съжалявам за двойното постване... просто се ядосах с тоя epay и не съобразих просто да добавя в предният пост.
 
Последно редактирано:
От: Epay Сертификат

Аз пък имам друга интересна случка с тях. Един приятел дал измислено ЕГН като се регистрирал и вчера решил да направи плащане и хоп, системата му го отказала. И сега нищо не може да направи момчето. Ако някой има идея как да си оправи асс-то да казва да му пиша, че трябваше аз да пращам парите вместо него, за да си свърши работада. Инъче историите с тия сертификати са отвратителни. Не ми се е налагал толкова голям превод, но като се регистрирах реших да инсталирам сертификата, браузъра и компа забиха рестартирах и се отказах да ги човъркам.
 
Последно редактирано:
От: Epay Сертификат

Аз никога не съм имал проблем със сертификата им. Единствено нещо в работата вчера ми играеше номера, но това е защото инсталирах електронен подпис и нещо се поомазаха нещата и нямах време да задълбавам.

Този месец нещо обаче се ебаваха сметките - не ми излезна автоматично нито една от тях, а трябваше ръчно да проверявам. Не знам защо така се получи
 
От: Epay Сертификат

не ти трябва ел подпис брат само цъкаш и си пишеш име и парола влиза се безгрешно доказано и пробвано
 
От: Epay Сертификат

Зарежете ги тези сертификати и електронни подписи. Аз имам електронен подпис, но не го ползвам в Epay. Най-добре е с SMS потвърждение. Регистрирате си един телефонен номер и не се занимавате с други глупости. Можете по всяко време да си активирате SMS код и да правите транзакции в разстояние на половин час срещу 5 стотинки. Чиста работа, а и върви с безплатна застраховка.
 
От: Epay Сертификат

Test - Електронния подпис ми е свързан с работата по принцип - не съм го желал иначе :)

Със сертификата си ми е удобно. Имам достъп само от машините, които трябва
 
От: Epay Сертификат

Аз пък имам друга интересна случка с тях. Един приятел дал измислено ЕГН като се регистрирал и вчера решил да направи плащане и хоп, системата му го отказала. И сега нищо не може да направи момчето. Ако някой има идея как да си оправи асс-то да казва да му пиша, че трябваше аз да пращам парите вместо него, за да си свърши работада. Инъче историите с тия сертификати са отвратителни. Не ми се е налагал толкова голям превод, но като се регистрирах реших да инсталирам сертификата, браузъра и компа забиха рестартирах и се отказах да ги човъркам.

И аз бях така преди години, бях си правил профил с измислено ЕГН и не можах да направя едно плащане. Звънях им и една жена ми каза да си направя нов профил, че с оня нищо не може да се направи. Регнах си нов и от тогава съм с него.
 
От: Epay Сертификат

Ами ще му кажа. Да е мислил какво прави. Инъче някъде чел, че като им звъннел от същия телефон който е дал там(той поне бил истински) И също така, това че се бил логвал винаги от 1 IP било доказателство че не е краден профила, влизали в системата и казвали или сменяли ЕГН-то с което е записан, ама честно казано аз не вярвам, нали информацията е криптирана??? В понеделник щял да звъни, да го видим какво ще направи.
 
От: Epay Сертификат

И аз имах проблеми с този пуст сертификат.. В Хром не стана. С firefox обаче нямаше никакви проблеми. В линукс това е единствения браузър при който се получи. И на мен ми взеха левчета за деактивиране на сертификат след като не стана първия път, но съм леко параноичен на тази тема и сега съм доста по-спокоен. Освен това, в ипей няма начин да си върнеш парите както в пейпал.
Само на име и парола не препоръчвам да разчитате. Вярно, няма проблеми с входа, но пък могат толкова лесно да ви вдигнат паролата...
SMS потвърждението също е добро решение.

@IvanKarakov
Сертификата който можеш да изтеглиш е за идентифициране на ипей, тоест го слагаш в секция servers. Личния ти сертификат не го теглиш, ипей автоматично го инсталира в браузъра ти. Чак след това можеш да го експортнеш към отделен файл. Пробвай с мозила и чети внимателно :)
 
От: Epay Сертификат

Здравейте. Аз се отказах от сертификата. Платих 1 лев да ми премахнат сертификата от профила и платих 2 лв и предоставих лична карта за ауторизация. Воала, Ниво 3... без повече глупости. :)

Поздрави.
 

Горе