Epay.bg въпрос

Moko

Well-Known Member
Абе тука ми направиха едни преводи в ипей, ама те парите отидоха в микросметката, а не виждам начин да ги изтегля от там... Могат ли да се теглят тия пари и ако могат как? А ако не могат защо? И могат ли да се прехвърлят директно в дебитна карта (ако ще и да не е моята) или поне да си плащам сметката за телефона и интернета с тях? Че са 70 лева и хич не са малко...
 
От: Epay.bg въпрос

Банков превод е решението, поне доколкото съм запознат.. :)
Относно сметките - зависи от интренет доставчика ти (затова трябва сключен договор с epay.bg).
 
От: Epay.bg въпрос

И аз имам пари в микросметката. Не съм опитвал още да ги тегля, но би трябвало да може да ги прехвърлиш по картата, която си регистрирал в epay(нали са твои?). Плащал съм данъците на апартамента от микросметката.
 
От: Epay.bg въпрос

Даваш на Преводи> Изпратете вносна бележка по банкова сметка (към физическо лице, фирма или бюджета)
Пишеш си IBAN на сметката и такива неща.НЕ ПОПЪЛВАШ Изберете банка оператор


До 3 дена ще ти дойдат парите
 
От: Epay.bg въпрос

Ипей са много точни! От доста време им ползвам услугите... Моко, прочети им правилата. Има три потребителски нива. За 70лв няма да стане да си ги пратиш по банкова сметка на един път, защото вероятно си на ниво 1-во. Иди в някой "офис" на easypay, покажи лична карта, за да преминеш на ниво 3-то, след това нямаш лимити и можеш да си пращаш колкото пари имаш на банкова сметка. На Headshot съвета е верен. Аз досега като съм пращал до ден и половина максимум са били в картата.
 
От: Epay.bg въпрос

1. Правиш регистрация за 3-то ниво (за да нямаш ограничения по получаване и изпращане) в някой офиси на изипей
както каза ppktechno (искат ти лична карта, адресът също да ти бъде от личната карта! +1 лв. - такса за обработка)

2. Най бързият вариант да си получиш парите е като си "самонаредиш" запис по изипей от микросметката (след 10 минути можеш вече да си ги харчиш)

3. По-бавната опция - превод към банкова сметка (1 ден за сметки в ЦКБ и от 2 до 3 в други банки)
 
От: Epay.bg въпрос

Даваш на Преводи> Изпратете вносна бележка по банкова сметка (към физическо лице, фирма или бюджета)
Пишеш си IBAN на сметката и такива неща.НЕ ПОПЪЛВАШ Изберете банка оператор

По вече от студентите в УНСС знаят малките тук .......голяма школа си е този форум, а ?! :)
 
От: Epay.bg въпрос

То па в УНСС едни студенти..., добре че поне все още могат да пият и пеят, отломки нищожни на храбър вуз-мъченик
 
От: Epay.bg въпрос

УНСС- Утре Носете Съответната Сума
BTW там съм завършил
 
От: Epay.bg въпрос

То и аз успях да взема една тамошна тапия, обаче днешното му ниво й принизява стойността :(
 
От: От: Epay.bg въпрос

То и аз успях да взема една тамошна тапия, обаче днешното му ниво й принизява стойността :(
Що? Да не са паднали цените на изпитите? :lol:
 
От: Epay.bg въпрос

От финансова гледна точка - не, моята ми излезе евтино тогава, взимах я предимно с поркане. Имам предвид, че вдъхваше повече респект.

Примерно, ако някой случайно влязъл прочете тукашните постинги, описващи маркетингови техники (наскоро един дори ме накара да се присетя за 12-те стола), и реши, че това е нивото на маркетинговата мисъл в България, то, ако му кажа, че следдипломната ми специализация е маркетинг, ще ме изгледа със съжаление. Това имам предвид под падане на ниво, да не говорим, че доста студенти са си направо неграмотни (има го и тоя парадокс). Тази ситуация не е само в УНСС, разбира се, ако това може да послужи за утешение.

Интересно е докъде ще се стигне. BTW, много ме учудва Нов Български през последните години. Преди ораа отиваха, набутваха се яко и взимаха тапии, които никой не търсеше. Обаче, след като понасъбра пари, този университет си позволи да наеме добри и авторитетни преподаватели и рязко качи нивото на преподаване, което пък доведе до качване на реномето на нбу-ските тапии и на предишните завършили го, нищо че не помнят дори какво са завършили. Така че и това е вариант за развитие, след десетина годинки "носените съответни суми" могат да почнат да се изплащат.
 
От: Epay.bg въпрос

Само се шегувах. Вече в дипломи не вярвам, а само в умения. Повечето вишисти в България едва връзват двата края, а имам една приятелка ,която си изкарва на месец 3000 лв чисто само с маникюр и педикюр и е добре финансово.
 
От: Epay.bg въпрос

Напълно съм съгласен. Или можеш, или не. Тапията е екстра, ако можеш, и хартия, ако не. Skill Bill :)
 
От: Epay.bg въпрос

xaxa де да знам че сте завършили УНСС ..надявам се да няма засегнати
 
Последно редактирано:
От: Epay.bg въпрос

Благодаря на всички :) Извинявам се за късния си отговор, но започнах рядко да посещавам форума :) И въобще да ограничавам стоенето пред компютъра ;) Вънка времето е супер, айде стига с тия компютри!!!
 

Горе