Epay.bg въпрос

От: Epay.bg въпрос

Здравейте,
имам и аз няколко въпросчета за epay.bg
Първо - мога ли да направя регистрация, без да имам банкова сметка или дебитна/кредитна карта, и без такава информация мога ли да получавам пари по микросметката и да ги тегля от там?
Второ - тук прочетох, че:
Събраните суми може да наредите във всеки един момент към произволна банкова сметка или банкова карта във всяка българска банка, чрез банков превод.
https://www.epay.bg/?page=front&p=ms1

и тук са дали малко повече информация как се теглят пари от микросметката чрез банков превод:
https://www.epay.bg/?page=front&p=ad_bankov_prevod

Може ли малко повече разяснение - да разбирам ли, че по интернет ще мога да си пратя парите от микросметката към избрана от мен карта (дори да не е на мое име)?

Благодаря предварително!
 
От: Epay.bg въпрос

можеш, можеш...
Ама защо не четеш в Epay? Всичко е написано на Български.
 
От: Epay.bg въпрос

можеш, можеш...
Ама защо не четеш в Epay? Всичко е написано на Български.
Аз чета и то много внимателно, но друго си е да попитам хора, които са ползвали услугите, за да съм абсолютно сигурен и да не стане объркване в крачка... :wink:
 
От: Epay.bg въпрос

(по общия въпрос в темата): Карти и микросметки -> Списък с Вашите карти и микросметки -> Цъкаш лупичката пред картата, в която сметка искаш да ти идват парите, когато ти пращат такива -> Цъкаш бутонче "Сметка за получаване по подразбиране" и вече няма да имаш ядове с прехвърляне на пари, а те директно си отиват в желаната сметка
 
От: Epay.bg въпрос

(по общия въпрос в темата): Карти и микросметки -> Списък с Вашите карти и микросметки -> Цъкаш лупичката пред картата, в която сметка искаш да ти идват парите, когато ти пращат такива -> Цъкаш бутонче "Сметка за получаване по подразбиране" и вече няма да имаш ядове с прехвърляне на пари, а те директно си отиват в желаната сметка
Днес си регистрирах карта и точно това исках да направя... и ми пише, че не мога да получавам пари по карта?! Какво да правя :(
 
От: Epay.bg въпрос

Иди в някой "офис" на easypay, покажи лична карта, за да преминеш на ниво 3-то, след това нямаш лимити и можеш да си пращаш колкото пари имаш на банкова сметка.
Отидох в офис на изипей, показах лична карта и поисках да ме "вдигнат" на 3-то ниво. Касиерката ми каза, че трябва да си изгенерирам някакъв 10-цифрен код в сайта на ипей и да й го дам. Но не мога да намеря къде се генерира този код. Та, дали мацката не знае или аз не се оправям добре в ипей?
 
От: От: Epay.bg въпрос

Отидох в офис на изипей, показах лична карта и поисках да ме "вдигнат" на 3-то ниво. Касиерката ми каза, че трябва да си изгенерирам някакъв 10-цифрен код в сайта на ипей и да й го дам. Но не мога да намеря къде се генерира този код. Та, дали мацката не знае или аз не се оправям добре в ипей?

Хм, много странно е това, правих го не твърде отдавна и изобщо не се сещам за такъв код. Отидох в клон на ПИБ (те работят с EasyPay) , показах документ за самоличност, казах какво искам, любезно момиче изписа три тона хартия в рамките на 10 минути, платих 1 лев на касата и това беше. Като влязох в ePay по-късно вече бях на ниво 3.
 
От: Epay.bg въпрос

Сетих се за "изгенерирания код" . Явно е имала предвид КИН-а ти в ePay :)
 

Горе