EuroHost.com?

onegeorgiev

Member
Здравейте! Търся си хостинг, но не български, а чужд, и по възможност - европейски. Поразрових се в Google и попаднах на този сайт: http://www.eurohost.com. :) Някой чувал ли ги е, какви впечатления има от тях? Може ли да ми препоръчате качествен чужд хостинг? :)
 
Re: От: От: EuroHost.com?

Не ми допадат параметрите.

Здравей. За хостинга, който си споделил нямам много инфо. Исках да те попитам какви параметри търсиш? Все пак и фидбека ще даде много полезна информация за бъдеще. Мерси предварително. ;)
 
От: Re: От: От: EuroHost.com?

Здравей. За хостинга, който си споделил нямам много инфо. Исках да те попитам какви параметри търсиш? Все пак и фидбека ще даде много полезна информация за бъдеще. Мерси предварително. ;)

:p не виждаш ли - ЮроХост предлагат ънлимитед място и честотна лента... ама економистите имат един анаграм "TINSTAAFL" или на БГ "Няма такова нещо като безплатен обяд"
 
Re: От: Re: От: От: EuroHost.com?

:p не виждаш ли - ЮроХост предлагат ънлимитед място и честотна лента... ама економистите имат един анаграм "TINSTAAFL" или на БГ "Няма такова нещо като безплатен обяд"

Да, видях, но предполагам, че всички знаем за какво става дума с подобно написани параметри. :) За това се интересувам за конкретни. Разсъждавам, че може би да има един "скок" измежду плановете, който да е търсен. Всяка информация е важна.
 
От: Re: От: Re: От: От: EuroHost.com?

Да, видях, но предполагам, че всички знаем за какво става дума с подобно написани параметри. :) За това се интересувам за конкретни. Разсъждавам, че може би да има един "скок" измежду плановете, който да е търсен. Всяка информация е важна.

Всъщност пропуснах тага #sarcasm във предходното мнение... май само ДриймХост-а предлагаше подобни неограничени планове... ама защо ли не познавам 1 (един) човек доволен от тях?
 
Re: От: Re: От: Re: От: От: EuroHost.com?

Всъщност пропуснах тага #sarcasm във предходното мнение... май само ДриймХост-а предлагаше подобни неограничени планове... ама защо ли не познавам 1 (един) човек доволен от тях?

Хванаг го сърказма. :) Не смея да коментирам, защото на някои им вършат работа до следващото ниво - ъпдейта, а на други не. Според нуждите на човека.
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: От: EuroHost.com?

Хванаг го сърказма. :) Не смея да коментирам, защото на някои им вършат работа до следващото ниво - ъпдейта, а на други не. Според нуждите на човека.

То там другото ниво е директно VPS... направо класика в жанра.
 
От: EuroHost.com?

Здравейте! Търся си хостинг, но не български, а чужд, и по възможност - европейски. Поразрових се в Google и попаднах на този сайт: http://www.eurohost.com. :) Някой чувал ли ги е, какви впечатления има от тях? Може ли да ми препоръчате качествен чужд хостинг? :)

Нямам опит с EutoHost, но мога да споделя позитиви за SiteGround и MochaHost. Двете компании са български, но работят изцяло навън
 
От: EuroHost.com?

Eurohost? това пък какво е 100% е някой измекяр,ровил съм и сменял почти всеки хост,за който чичо гугъл е чувал и съм се спрял единственно на https://coolicehost.com/ Ползвам го от миналата година и мога да твърдя,че са номер 1 в България а и хоста е извън БГ. Получаваш моментален отговор до 1-2 минути след,като си се свързал с тях без значение е дали е 2 суринта или 2 слетобед можеш да пишеш и на БГ и на ЕН няма проблеми за параметри , кое не ти харесва незнам предполагам нямаш сайт,като фейсбук а аз лично със среден план съм държал 8к онлайн цял ден.
Естественно ,ако ще пускаш П*рно сайтове или други не много приети ползвай Hostgator или Bluehost това са едни от най-доказаните,но с комуникацията малко куцат понякога съпорта им не е много на ниво,но по на ниво не вярвам да намериш ползвал съм ги не са лоши,но с бг администратори ми е по-удобно да работя всичко е по-лесно!
 
От: От: EuroHost.com?

1:
Free Domain Name for life
Това много ми допадна ако въобще могат да ми го дадат за 60 годинки
2:
Subject: no support
- by Asad El Neil El Safi of almandola.com on 28 Oct 2012:

" i am tring to comunicate with Eurohost for 6 hours with no result. i am not happy at allllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll "
 
От: EuroHost.com?

Нямам опит с EutoHost, но мога да споделя позитиви за SiteGround и MochaHost. Двете компании са български, но работят изцяло навън

Влязох в сайта им. Изключително много ми допадна втория план "Business" за $2,45 на месец. Можеш ли да ми дадеш повече информация за компанията - къде са локализирани сървърите им например?
 
Unlimited Monthly Traffic
Unlimited Disk Space

Това ми се ще да го видя. :) Моли се сайта ти да не нарастне много бързо. ;)

Също така фирмата е читава, познавам админ там, но имат голям потока в двете посоки на клиенти. Особено на шера им. Така, че умната. Потърси в мрежата някаква информация за тях, но честно казано за план по $2.45/mo не знам какво губиш време в проучване. Виж, ако стреляш за VPS от 50$ и нагоре на месец, да си направиш по-детайлно ресърча. ;)
 

Горе