exchange.bg видя ми се смешно

ilianskim - имаше същият проблем с тях темата я има някаде и в нашият форум


Как и да е поредните големи пичове :evil:

Аз затова ви казвам 1 продажба с генбъкс вероятно ще ви докара повече пари отколкото такава програма.

А и ГБ знаят как да се грижат за афилиеитит те си. Научили са ни да ни глезят... да ни правя подаръчета... да ни дават бонуси... картички за празниците .... и сме почнали да го очакваме от всяка програма с която работим :)
 
coolice,
съгласен съм, ама с БГ трафик едва ли ще можеш да продаваш генбъкс 8)

напоследък доста изчетох форума, може би е добре да се направи едно разделение на БГ и външен трафик (дори и той може да се раздели), като тогава да се пише откъде колко може да се изкара, защото май се сравнява трабант с ферари и някак си не върви.

Обръщам се към админите, мисля, че може да се измисли нещо от сорта за теми като "Пари от Интернет в БГ" и "Пари от Интернет извън БГ" 8)
 
Да хубавите програми оцеляват, а тези за които стана дума няма да просъществуват още много много. А това за разделите, то маркетинга е един и същ, само има разлика в потребителите. На Бг трафика може да му се предоставя възможност за записване под теб в някоя афилиейт програма - Affiliate Program - това е единственото за което се сещам, нали е фри. :)

Това да намалят сметката с 50лв, за да не плащат на рекламоиздателите е пълна шарлатанщина.

Ей това е повече от тъпо, и не само е тъпо но е и некоректно. Тове дребно мошеничество. Трябва да си много зле за да ги правиш такива неща с който и да е било. Избиряйте програми с утвардена репутация, такива като тази програма са еднодневки и не представляват интерес за Pro-Webmaster-ите. :wink:
 
Blinky каза:
Да хубавите програми оцеляват, а тези за които стана дума няма да просъществуват още много много. А това за разделите, то маркетинга е един и същ, само има разлика в потребителите. На Бг трафика може да му се предоставя възможност за записване под теб в някоя афилиейт програма - Affiliate Program - това е единственото за което се сещам, нали е фри. :)

Това да намалят сметката с 50лв, за да не плащат на рекламоиздателите е пълна шарлатанщина.

Ей това е повече от тъпо, и не само е тъпо но е и некоректно. Тове дребно мошеничество. Трябва да си много зле за да ги правиш такива неща с който и да е било. Избиряйте програми с утвардена репутация, такива като тази програма са еднодневки и не представляват интерес за Pro-Webmaster-ите. :wink:

Точно казано иначе exchange.bg може да се използва само за Baner Exchange
 
Мдам в бг още не сме достатъчно богати за да пазаруваме най-ралични неща онлайн може би след време MP3 плеърите ще потръгнат...

Засега възможностите не са толкова много че да се в отделна секция като неспоменаваме имена се броят на пръстите на едната ръка
 
coolice каза:
Мдам в бг още не сме достатъчно богати за да пазаруваме най-ралични неща онлайн може би след време MP3 плеърите ще потръгнат...

Засега възможностите не са толкова много че да се в отделна секция като неспоменаваме имена се броят на пръстите на едната ръка

Въпреки това, форума повече прилича на форум за генбъкс. Поне на мен така ми се струва :(

И ето когато човек попита как да се изкарат пари от БГ трфик, веднага му казват - няма смисъл. Е да може би няма сега или поне не е толкова доходно но пък си мисля, че всеки един от нас трябва поне малко да гледа позитивно на БГ пазара, въпреки извратения му вид!
 
Аз лично не съм срещал кой знае колко българи, които да си пазаруват през нета. Обикновенно като стане дума за Бг трафик, се мислят някакви системи с Адсенс и други такива програми. А форума а за афилиейт маркетинг и програми. Не можеме да препоръчаме за БГ трафик някоя афилиейт програма, защото знаеме че няма да се правят кой знае колко продажби, а препоръчваме генбъкс, защото за друг трафик върши работа, препоръчваме и другите програми.

Аз лично се занимавам от доста време с онлайн маркетинг и въобще не съм обръщал внимание на БГ трафика, тъй като знам че афилиейтите няма да вървят така както в международният. Това е суровата истина. Винаги съм искал да имам Бг сайт, но не виждам големи преспективи, ако говориме за продажби. :roll:
 
аз съм баннат от всички сайтове на ексчейндж бг :) не мога да видя форума освен със прокси което не мисля да направя достатъчно съм го чел и съм задавал въпроси видял съм всичките им номера .
 
nik0la каза:
Въпреки това, форума повече прилича на форум за генбъкс. Поне на мен така ми се струва :(

И ето когато човек попита как да се изкарат пари от БГ трфик, веднага му казват - няма смисъл. Е да може би няма сега или поне не е толкова доходно но пък си мисля, че всеки един от нас трябва поне малко да гледа позитивно на БГ пазара, въпреки извратения му вид!

Не е точно така има и статии за Адсенс, продаване на линкове, както и няколко други афилиейт програми които сме проверили че плащат и не правят мизерии.... :)

Генбъкс са най често срещани защото са готини, издават дебитна карта при първа комисионна ( към която има и виртуална карта за плащане онлайн) , плащат всяка седмица или при поискване и веднъж удобрили продажбата дори и да има чарджбак те поемът риска и не взима пари обратно от афилиейтите (това рядко се среша при афилиейт програмите и ги отличава :)) Имат продукти в много категории, непрекъснато добавят нови :) И да добавя че са от оцеляващите програми които умеят да се адаптират. През последните 3 години понесоха няколко големи удара (включитгелно мръсна игра от страна на конкуренцията) на които други програми с които сме работили не устояха и изчезнаха...

А и сме си ги разработили като система за пари която работи :) стига да си достатъчно постоянен да я следваш... Само с час-два работа на ден върху сайт с техни прдукти след няколко месеца може да си докараш доход от 200-300 лева или повече, което нещо като първоначална цел за стартиращите уебмастъри.

П.С. Вито които е доста скептичен към бг трафика в тази тема е фен на CJ.com и други партнер нетурка....
 
найстина GenBucks са много яки. Аз от една година съм там, но чак след като пропочетох тук почнах даги рекламирам и резултати пристигнаха доста бързо :) Така че регистрирайте се под фоума(така сподпомагате за развитието му) и почвайте да се учите. Не е чак толкова трудно а парите си заслужават!
 
iasen_h каза:
GENBUCKS кво трябва да правя да слагам реклами в моя сайт ли как някой да даде малко инфо ?

http://www.predpriemach.com/viewtopic.php?t=44

Ако трябва го принтирай и изчети като хората. Добре дошъл в света на онлайн бизнеса :)
 

Горе