Facebook - БАН на потребител

Mi6e

New Member
Здравейте,

имам питане към хората със фейсбук бизнес страници!
Когато направя ограничаване на някой последовател, ден и т.н ми показва предупредително съобщение, яе е с бан и този поребител няма да може да коментира, публикува , изпраща съобшение и т.н.

ОК, съгласна съм.
Давам ограничение /бан/

и след 3 дена проверка ей така да проверя, бутона отново е активен , т е пак имам опция да банна. Което не означавали , че отново потребителя има достъп? Зашо така? ??
 

Мисля, че банна е перманентен и само след ънбан може "да го върнеш в играта", до тогава няма да може да предприема каквито и да е действия, освен да вижда страницата, контента и да го шерва. Виж дали след банна е пуснал нещо и то е достигнало до теб.
 
  • Like
Реакции: Mi6e
не мисля, че е пуснал

но виждам, яе отново имам опция "Ограничаване от страницата"
въпреки, че съм сигурна яе го нааправих преди няколко дена.
 
Само ти ли си админ/модератор в страницата? Възможно е някой от другите админи/модератори (ако има такива) да му маха бана.
 
From your Page's inbox:
  1. Click Inbox at the top of your Page.
  2. Click the message on the left from the person you want to ban.
  3. Click in the top right and select Ban From Page.
  4. Click Confirm.
следвам тези стъпки!!
 
Изпитвам същия проблем с една от бизнес страниците, които администритрам, но съм почти сигурен, че достъпа на потребителя би следвало да е ограничен още от първия път. Друг е въпроса дали наистина е временен бан или трае определен срок...
 
  • Like
Реакции: Mi6e
Изпитвам същия проблем с една от бизнес страниците, които администритрам, но съм почти сигурен, че достъпа на потребителя би следвало да е ограничен още от първия път. Друг е въпроса дали наистина е временен бан или трае определен срок...
da, samniavam se da e epostoqnen ,jalko..
 

Горе