Facebook кражба на кликове

genchev

Member
Здравейте,

онзи ден попаднах на българския сайт gotvach.bg и забелязах, че след това във фейсбук съм харесал страницата им. Поразрових се в сайта им и реално имат инсталиран click jacking скрипт. В страницата им имат 200к+ фена, а реално нямат толкова читатели.
Интересува ме, има ли някой и би ли искал да сподели подобен работещ скрипт?
 
От: Facebook кражба на кликове

порови, доскоро се продаваха два три варианта, имаше и безплатен
 
От: Facebook кражба на кликове

готвача използва скрит бутон за харесване ако не се лъжа. А може да намериш много версии и на click jacking скриптове в интернет + това фрее
 
От: Facebook кражба на кликове

Доколкото знам собственика на този сайт влиза в другия форум, но не влиза в този (защо ли?). Добре, че си направил дискусията тук, защото ако беше в другия форум, по всяка вероятност, щеше да бъде изтрита. "Готвача" там е име, икона, но тук вижда колко е смешен.
 
От: От: Facebook кражба на кликове

Доколкото знам собственика на този сайт влиза в другия форум, но не влиза в този (защо ли?). Добре, че си направил дискусията тук, защото ако беше в другия форум, по всяка вероятност, щеше да бъде изтрита. "Готвача" там е име, икона, но тук вижда колко е смешен.

цитирания сайт е на

REGISTRANT:
GRAD.BG OOD
UL. STEFAN KARADZhA 13
BANSKO, 2770
BULGARIA


нашия съфорумец @бгкулинар мисля, че е/беше собственик на друг сайт :wink:
 
От: Facebook кражба на кликове

Малко офтопик.... Кой е най големия форум в БГ? Колко фб фенове има? То може и те да са ползвали някои техники но да речем, че наистина е известен и при 3млн. фейсбук потребители що годе се връзва, даже може би те са най-натурални
 
От: От: От: Facebook кражба на кликове

цитирания сайт е на

REGISTRANT:
GRAD.BG OOD
UL. STEFAN KARADZhA 13
BANSKO, 2770
BULGARIA


нашия съфорумец @бгкулинар мисля, че е/беше собственик на друг сайт :wink:

Не, нямам предвид bgkulinar, въпросния сайт gotvach.bg е в подписа на друг член на другия форум, преди да си напиша мнението съм го проверил.
 
От: От: Facebook кражба на кликове

Доколкото знам собственика на този сайт влиза в другия форум, но не влиза в този (защо ли?). Добре, че си направил дискусията тук, защото ако беше в другия форум, по всяка вероятност, щеше да бъде изтрита. "Готвача" там е име, икона, но тук вижда колко е смешен.

Офтопик: Странник, бъркаш kulinar.bg с gotvach.bg . Отделно че bgkulinar няма общо с kulinar.bg от доста време. Дори и да беше направена дискусията там, нямаше да бъде изтрита. Няма как някой да е име и в двата форума.

Онтопик: Тази техника за набиране на "фенове" не се ли наказва от FB ?
 
От: От: Facebook кражба на кликове

Офтопик: Странник, бъркаш kulinar.bg с gotvach.bg . Отделно че bgkulinar няма общо с kulinar.bg от доста време. Дори и да беше направена дискусията там, нямаше да бъде изтрита. Няма как някой да е име и в двата форума.

Онтопик: Тази техника за набиране на "фенове" не се ли наказва от FB ?

Ако някой те изпорти и обърнат внимание се наказва.
 
От: От: От: Facebook кражба на кликове

Не, нямам предвид bgkulinar, въпросния сайт gotvach.bg е в подписа на друг член на другия форум, преди да си напиша мнението съм го проверил.

аха, добре тогава.
Но нищо не значи - какво като има рег в другия форум?
цитирания сайт не е голям, а и тази техника за набиране на фенове е използвана от много хора
 
От: От: Facebook кражба на кликове

Офтопик: Странник, бъркаш kulinar.bg с gotvach.bg . ...

Уф, не бъркам, както споменах, и нямам предвид bgkulinar, стига сте ме замесвали в разни интриги, знам, че сайта не е негов.
И под "готвача", имам предвид човека, в чиито подпис е този сайт, за това и съм го сложил в кавички!
 
От: От: От: Facebook кражба на кликове

цитирания сайт е на

REGISTRANT:
GRAD.BG OOD
UL. STEFAN KARADZhA 13
BANSKO, 2770
BULGARIA

Малко съм му "набрал" на този сайт, признавам това, и вероятно и заради това е леко негативния ми коментар. Обаче това е защото точно от същия този сайт - grad.bg редовно ми пълни пощата със спам. Все още не съм докладвал за спам, уж сме колеги, но и това ще стане ако продължава така. Никой не харесва да му пълнят пощата със спам, да маркира писмата като спам и след известно време да се намира нов начин за пращане на спам. Ясно е, че за това се търсят все още мейл списъци, но трябва да се спре с тази практика, не може по този начин да досаждаш на хората.
 

Горе