Facebook логин апликацията минава някакво ревю

coolice

Owner
Значи имам писма че не може да се логнете с нея, е трябва да мине - спъбмитнах някакви неща

Тия така не се и научиха че ползваме дефултната апликация от vbulletin и всеки път им пиша един и същи шит че нищо не разбирам :) и само съм направил копи пеист на два номера и линк до хелпа на вбюлети http://www.vbulletin.com/docs/html/facebook_enable който съм спазил... и събмитвам всички форми който могат да се намерят за да им се пише да стане по бързо...

За неудобството ви е виновен феисбук :) ама си е баш така
 
Някой можели да каже работи ли вече фейсбук логина на девелопърския акаунт работи ама той е девелопър

който има проблеми - Да използва формата за ресет на парола и пощата която ползва е регистриран във фейсбук, ще получи нормална парола за логин с ника си

http://www.predpriemach.com/login.php?do=lostpw
 
От: Facebook логин апликацията минава някакво ревю

Излязох и се появи следното:
"vBulletin съобщение
Всички cookies са изтрити!
Върни се към страницата,която разглеждахте преди
Отиди в началото на форума"
До иконката за фб влизане ми се появи аватара от тук. При опит за влизане чрез фб ми отвори фб профила. Дадох презареждане на предприемач-а, аватара ми изчезна, и влязох.
 
От: Facebook логин апликацията минава някакво ревю

Днес два пъти влизах през фб логина - и двата пъти имаше проблеми.
 
Re: От: Facebook логин апликацията минава някакво ревю

Излязох и се появи следното:
"vBulletin съобщение
Всички cookies са изтрити!
Върни се към страницата,която разглеждахте преди
Отиди в началото на форума"
До иконката за фб влизане ми се появи аватара от тук. При опит за влизане чрез фб ми отвори фб профила. Дадох презареждане на предприемач-а, аватара ми изчезна, и влязох.

ти си излязаъл от тук но си си логнат във фейсбук затова си те намира горе - просто така работи трябва да излезе и от феисбук :) форума може да изтрие само неговите си кукита не тези от феисбук... то затова пишат за следенето от фейсбук...



може ли още един тест, нямам много фейсбук акаунти с който да тествам а на девелопъра си му работи нормално без проблеми
 

Горе