Facebook ми блокира страницата

Рекламите през BM ли се пускат или личен профил? Ако е BM верифициран ли е?

Питам, защото Jon loomer казва че това намаля вероятността за блок.
 
Рекламите през BM ли се пускат или личен профил? Ако е BM верифициран ли е?

Питам, защото Jon loomer казва че това намаля вероятността за блок.
Рекламите са през профила ми като ги пускам чрез page manager.. явно както казаха горе има стотици страници, но съм попаднал аз на радара и са ме резнали, щото съм бил още в начален среден .. щото не могат ей така да резнат 20 - 30 хил страници, аз имах 5 хиляди и хайде.. да го духат педалите, дано да фалират.. да поръчат за черен петък един хуй и да седнат отгоре..
 
Рекламите са през профила ми като ги пускам чрез page manager.. явно както казаха горе има стотици страници, но съм попаднал аз на радара и са ме резнали, щото съм бил още в начален среден .. щото не могат ей така да резнат 20 - 30 хил страници, аз имах 5 хиляди и хайде.. да го духат педалите, дано да фалират.. да поръчат за черен петък един хуй и да седнат отгоре..
Ами трябва да ти е за урок, че нещата винаги могат да се освинят и винаги трябва да се стремиш към самостоятелност. Вместо да имаш страница във Facebook, която да считаш за вечна, то трябва да си създадеш собствен сайт, към който да насочваш потребителите. На последния вече няма как да ти регулират рекламите.
 
Ами трябва да ти е за урок, че нещата винаги могат да се освинят и винаги трябва да се стремиш към самостоятелност. Вместо да имаш страница във Facebook, която да считаш за вечна, то трябва да си създадеш собствен сайт, към който да насочваш потребителите. На последния вече няма как да ти регулират рекламите.
Е как да не могат като могат да блокират и външни линкове от всеки сайт. Просто пиеш една студена вода и си правиш нова страница /сайт и така. Не е голяма драма.
 
Да бе няма
бан на домейна във фб и г и ще те питам после. Вариант е ако имаш мейл лист някакъв ама...
 
Говоря да накара потребителите се да посещават сайта му самостоятелно, а не да скачат винаги от линка от ФБ! Така каквото и да блокират ФБ не е неговия сайт и той няма да загуби тези потребители. Спомням си някъде SEO оптимизатор поместваше клипове в сайта си, като същите се появяват и в Youtube, но със съществена разлика. Първо в Youtube се появяват доста по-късно и второ там качеството на материала е доста по-ниско. Така потребителите са мотивирани да посещават сайта му, а не да разчитат изцяло на Youtube.

Трябва на някаква подобна на горната стратегия да се заложи!
 
5% от реалните потребители да прехвърлиш пак е от полза. Много по-добре от това да си останеш на 0% като в случая. Освен това не може да си сигурен колко от потребителите ти във ФБ са истински...
 
Добър продукт + хубав сайт = не само ше дойдат пак, ами и ще кажат на съседките си.
 
...... да го духат педалите, дано да фалират.. да поръчат за черен петък един хуй и да седнат отгоре..
Колко патетично и жалко :( Наистина няма надежда да се научиш.
 
Бъди мъж и ти ги блокирай и ги разкарай от телефона си :D . А и си намери свястна работа, стига с тия кокошкарски изпълнения ;)
 
Бъди мъж и ти ги блокирай и ги разкарай от телефона си :D . А и си намери свястна работа, стига с тия кокошкарски изпълнения ;)
Ко ше рече "кокошкарски"?

Че то това е най-популярният бизнес сред форумното съсловие от поне 4.5 години - Фейсбук страница -> лайкове/феньове -> пращай към магазина...

Направо обиди едно 78% от предприемачите тука.
 
Ко ше рече "кокошкарски"?

Че то това е най-популярният бизнес сред форумното съсловие от поне 4.5 години - Фейсбук страница -> лайкове/феньове -> пращай към магазина...

Направо обиди едно 78% от предприемачите тука.
той няма представа за какъв оборот говорим :D
 
Направих си нова страница набрах 350 лайка и пак ме отрязаха явно ще ме следят изкъсо пък не съм направил нищо
По-принцип "мъжко дупе веднъж се е..е", но някои мъже са много упорити в глупостта си.
 

Горе