Facebook ми взе $44 за 10 харесвания :)

От: Facebook ми взе $44 за 10 харесвания :)

Рецептата пускате празна карта цепите 50 долара кредит и да го духат. Намирате 100 човека с От*бани карти вкарвате ги по 50 долара кредит и да го духат! Аз им вкарах вече 3-4 анални ще им Е*а мамата алчна не им стигат милярдите...... Преди с 20 долара правех 200к рийч таргетиран трафик ся с 20 долара ми дава 2-3к достигнати, че аз с най-е*аната си страница правя на пост такъв рийч закво да им давам пари! АМА НЕКА тъкмо да има повече клиенти недоволни от тях и ползващи услугите на малките хора като нас!
 
От: Facebook ми взе $44 за 10 харесвания :)

Сякаш за пръв път се занимавате с това , реагирате като новобранци.
Конкуренцията сега е голяма между рекламодателите и затова цената е такава, няма какво да се оплаквате
Всеки пуска реклами , включително и аз , а място за реклами в нюзфееда на потребителите е ограничено на няколко реклами.
 
От: Facebook ми взе $44 за 10 харесвания :)

Това е така колега напълно съм съгласен и ми е ясно, но щом и ти пускаш реклами не е възможно да не си забелязал, че в последните месеци сериозно почнаха да режат рийч и всичко и надуха едни цени, лъжат с достигането, кликовете и каквото още се сетиш!
Сега заради празниците нормално да надуаят, но това не е от сега просто сега се оляха вече и няма как да не се изразят мнения на недоволни! А и сякаш е по-добре хората да видят и да си направят сметката да не си дават парите напразно, защото в момента е безмислено!
 
От: Facebook ми взе $44 за 10 харесвания :)

Бях пуснал 7 дни по 1$ на ден лимит, излязоха ми 0.09$ на лайк, като таргета е само жени, 2600 рийч и 76 лайка
 
От: Facebook ми взе $44 за 10 харесвания :)

Сега цената е по-висока от обичайната. Всеки бълва промоции за Коледа и Нова година. След нова година пък хората няма да имат пари :) така че да идва април месец всичко да си е по мястото :)
 
От: Facebook ми взе $44 за 10 харесвания :)

Сега цената е по-висока от обичайната. Всеки бълва промоции за Коледа и Нова година. След нова година пък хората няма да имат пари :) така че да идва април месец всичко да си е по мястото :)

Да, аз за това си трая сега и чакам да дойде новата година. Сега постоянно се бидва и не може да се вреди човек на нормални цени.
 
От: Facebook ми взе $44 за 10 харесвания :)

Аз пуснах да пробвам как са цените. Едно харесване ми излезе 0.07€
 
От: Facebook ми взе $44 за 10 харесвания :)

Не мога да я разбера тяхната реклама. Преди известно време се опитах да рекламирам една страница. Предложения ми бид беше 0.36$. А от страни имаше две цени, които започваха от 0.09$ до 0.45$. Когато избрах предложения 0.36$ за 1-2 часа имах първото харесване. С тези 0.09$ нямаше никой. Каква е тайната на ниските цени и големите резултати, не знам...
 
От: Facebook ми взе $44 за 10 харесвания :)

Не мога да я разбера тяхната реклама. Преди известно време се опитах да рекламирам една страница. Предложения ми бид беше 0.36$. А от страни имаше две цени, които започваха от 0.09$ до 0.45$. Когато избрах предложения 0.36$ за 1-2 часа имах първото харесване. С тези 0.09$ нямаше никой. Каква е тайната на ниските цени и големите резултати, не знам...

За това не ползвам ФБ лол
 
От: Facebook ми взе $44 за 10 харесвания :)

Гледам преди малко 4.74 за един лайк на един пост ми взели.... :)
 
От: Facebook ми взе $44 за 10 харесвания :)

Еврейна се уля... то бива, бива алчност - но чак пък толкова :oops:
 
От: Facebook ми взе $44 за 10 харесвания :)

Всичко е благотворителност, особено рекламите във фейсбук:wink:
 
От: Facebook ми взе $44 за 10 харесвания :)

Странно.. пуснах реклама преди 3 дни и за сега средната цена за харесване на страницата ми е 0,02$... Днес обаче с последните пари ми взе по 0,22$ на харесване и спрях рекламата.
 
От: Facebook ми взе $44 за 10 харесвания :)

Значи не само при мен има нереално високи цени... Не вярвам да е заради силния месец... Колкото ида е силен, няма как да се стигне до 4.40$ за един лайк.
 
От: Facebook ми взе $44 за 10 харесвания :)

е иначе няма как zukemberk да прави 45 млрд дарение за 2015 год. Много скъпо стана да си в фб
 
От: Facebook ми взе $44 за 10 харесвания :)

Мисля че са орязали платените реклами, в смисъл от няколко седмици групите ми се активираха без да съм плащал. Примерно група от 3 к преди имаше седмично 10-20 лайка, сега има над 60. Вярвам че скоро пак ще си нормализират да е по ефикасна платената реклама.
 

Горе