Facebook онлайн магазин

samba

Active Member
Здравейте,
Много съм на кантар.. чудя се дали да интегрирам онлайн магазин във фейсбук на онлайн магазина за часовници ?
Дали има смисъл от това или само ще дам пари на вятъра ?

Някой пробвал ли го е вече ?

Поздрави,
 
От: Facebook онлайн магазин

Според мен няма смисъл. Единия онлайн магазин който поддържам го направиха, а нямаше ефект. По-добре вложи пари в популяризирането на fb страницата си и там си споделяй по няколко продукта на ден (без да прекаляваш).
 
От: Facebook онлайн магазин

Според мен няма смисъл. Единия онлайн магазин който поддържам го направиха, а нямаше ефект. По-добре вложи пари в популяризирането на fb страницата си и там си споделяй по няколко продукта на ден (без да прекаляваш).

А ми да си призная на кантар съм! :)
Защото според мен онлайн магазин в фб правят само хора, който имат ужасен сайт или въобще нямат никакъв!
При положение, че ние имаме сайт и то хубав и посещаем не виждам смисъл от тази интеграция.. за това се колебая :)

Други мнения ?

Поздрави,
 
От: Facebook онлайн магазин

http://www.shopmania.bg там след регистрация има приложнеия към профила ти за магазин във Facebook безплатно и доста добро

Да това е много хубаво :) Но има ли смисъл от него според теб?

Поздрави,
 
От: Facebook онлайн магазин

Безсмислено е.
 
От: Facebook онлайн магазин

След като не му струва нищо и носи трафик защо не. Регситрацията в Шопмания определено ми е довела доста клиенти. Facebook приложението ако друго поне ще популяризира малко или много продуктите му.

Мисля, че всяко нещо спомогнало за развитието на даден магазин и спестило пари за реклама е от полза. Разбира се мнението е мое и не държа да го налгам на никого.
 
От: Facebook онлайн магазин

Безсмислено е.

Обоснови се моля те защо според теб е така ?

След като не му струва нищо и носи трафик защо не. Регситрацията в Шопмания определено ми е довела доста клиенти. Facebook приложението ако друго поне ще популяризира малко или много продуктите му.

Мисля, че всяко нещо спомогнало за развитието на даден магазин и спестило пари за реклама е от полза. Разбира се мнението е мое и не държа да го налгам на никого.

Да, да прав си! Не го отричам ;)
Ще се регна в шоп мания, но едва ли ще използвам приложението за фб.. поне за сега ;)

Поздрави,
 
От: Facebook онлайн магазин

http://www.shopmania.bg там след регистрация има приложнеия към профила ти за магазин във Facebook безплатно и доста добро
Имаш ли продажби през ФБ ?
 
От: Facebook онлайн магазин

Има да, но когато се се кликне на бутона Купи редиректва към страницата на продукта в магазина. Просто виждам, че източника на посещение на дадения клиент е Фейса
 
От: Facebook онлайн магазин

Има да, но когато се се кликне на бутона Купи редиректва към страницата на продукта в магазина. Просто виждам, че източника на посещение на дадения клиент е Фейса

Аз имах такъв модул преди за Зен Карта .. и не ме изкефи нещо.
Този, който мога сега да вкарам е с директна продажба през фейса и запис вмоята база с данни :)
 
От: Facebook онлайн магазин

Според мен е безсмислено, защото е част от страницата, а хората предимно гледат това, което им се появява в нюзфийда. Ако пускаш линкове към него е друго, но тогава не вярвам дали ще има значение, ако не е интергриран във фб, а си е просто магазин.
 
От: Facebook онлайн магазин

Здравейте,
Много съм на кантар.. чудя се дали да интегрирам онлайн магазин във фейсбук на онлайн магазина за часовници ?
Дали има смисъл от това или само ще дам пари на вятъра ?

Някой пробвал ли го е вече ?

Поздрави,

Моето мнение е, че в момента ФБ трудно продава.
Буквално.
Хората нямат доверие до известна степен или се насищат от инфо.
Има разни продажби в тази ниша, но не мисля, че са кой знае колко доходоносни.
 

Горе