Facebook - промени и новости

Предполагам за страници, който са верифайднати няма как да има каквито и да е проблеми но в България съм виждал най-много 10-тина страници който са такива.

Явно ще се стягаме и ще се озъртаме и за алтернативни офлайн бизнеси, че тука за един ден могат да ни вкарат в бюрото по труда!
 
http://visionlaunch.com/why-facebook-users-should-consider-using-minds-com-instead/ Звучи доста интересно. Случайно ми попадна вчера. Социална медия, която твърди, че винаги ще пуска 100 % рийч, може да пазиш анонимност, няма политическа или квато и да било цензура, получаваш точки за всяко действие, които после можеш да използваш за да достигнеш повече от 100 % рийч (нови фенове). Можеш да монетизираш по много начини, като един от тях е със събскрипшън или да направиш блог в мрежата и да печелиш 80 % от ad revenue. Или просто да си пускаш линковете. Ако всичко, което прочетох е вярно, искрено им пожелавам да задминат фб един ден
 
http://visionlaunch.com/why-facebook-users-should-consider-using-minds-com-instead/ Звучи доста интересно. Случайно ми попадна вчера. Социална медия, която твърди, че винаги ще пуска 100 % рийч, може да пазиш анонимност, няма политическа или квато и да било цензура, получаваш точки за всяко действие, които после можеш да използваш за да достигнеш повече от 100 % рийч (нови фенове). Можеш да монетизираш по много начини, като един от тях е със събскрипшън или да направиш блог в мрежата и да печелиш 80 % от ad revenue. Или просто да си пускаш линковете. Ако всичко, което прочетох е вярно, искрено им пожелавам да задминат фб един ден

някой регнал ли се е ?
 
http://visionlaunch.com/why-facebook-users-should-consider-using-minds-com-instead/ Звучи доста интересно. Случайно ми попадна вчера. Социална медия, която твърди, че винаги ще пуска 100 % рийч, може да пазиш анонимност, няма политическа или квато и да било цензура, получаваш точки за всяко действие, които после можеш да използваш за да достигнеш повече от 100 % рийч (нови фенове). Можеш да монетизираш по много начини, като един от тях е със събскрипшън или да направиш блог в мрежата и да печелиш 80 % от ad revenue. Или просто да си пускаш линковете. Ако всичко, което прочетох е вярно, искрено им пожелавам да задминат фб един ден

Няма кой да задмине фейсбук, незнам как има още наивници който го мислят, фейсбук е монопол, заедно с тлитър, ако се появи нещо сносно веднага ще бъде закупено от предните, или друг гигант като гоогле. Всичко останало е като квартална бутка.
 
Днес и Г+ ми пратиха честитка, че може да ограничат част от функциите ми. Щом и те почнаха с простотиите не е на добре.

Брех имало човек който ползва Г+ , че там какво си нарушил пускал си линкове повечко ли ? Я сподели как седят там нещата с докарваме на трафик, че там ми е като мъртвило и пусто.
 
И на мен сега ми думнаха една новинарска страница, след 3-4 постнати линка днес
 
Брех имало човек който ползва Г+ , че там какво си нарушил пускал си линкове повечко ли ? Я сподели как седят там нещата с докарваме на трафик, че там ми е като мъртвило и пусто.

Имам 1 общност и няколко странички. Общо са малко над 2к. и пускам по 20-30 линка на ден, според това колко ново инфо имам. От 2к. човека съм стигал и до 1к. трафик, там все пак няма рийч ама няма и много хора :) Предупреждението ми е за сексуално съдържание, не за спам, но до сега не е имало никакви проблеми с години.
 
А някой да знае как се правят тия цветчета при лайковете, че гледам преди време малко хора можеха, сега почти навсякъде ги има? Лека-полека ли ги интегрират при реакциите или по някакъв начин се вадят?

Аз все още не мога да ги слагам.
 
А някой да знае как се правят тия цветчета при лайковете, че гледам преди време малко хора можеха, сега почти навсякъде ги има? Лека-полека ли ги интегрират при реакциите или по някакъв начин се вадят?

Аз все още не мога да ги слагам.

Пробвай с ай пи от друга държава.
 
А някой да знае как се правят тия цветчета при лайковете, че гледам преди време малко хора можеха, сега почти навсякъде ги има? Лека-полека ли ги интегрират при реакциите или по някакъв начин се вадят?

Аз все още не мога да ги слагам.
Трябва ти американски акаунт и американско ип това го пуснаха за деня на майката там, но изчезва утре сутрин в 7. Временна функция е.
 
Не знам как е при вас, но при мен лично днес рийча ПРЪСНА! Явно всичко си зависи от качеството на публикацията...
 
Не знам как е при вас, но при мен лично днес рийча ПРЪСНА! Явно всичко си зависи от качеството на публикацията...
Разбира се, то винаги си е било така, просто на някой като не му върви спама си мисли, че фейса барат нещо :D :D :D
 
Е да ако се прекалява правят мизерии, но идеята е не да спамиш по 1000 пъти нещо, което очевидно не върви, а една публикация, която върви е напълно достатъчна. То или ше стане до 30 минути и ше почнат лайковете, коментарите и споделянията или НИКОГА няма да стане и нЕма кво да се занимаваш да спамиш в по 50 групи и страници и да си хабиш жетоните с глупости...
 

Горе