Facebook - промени и новости

Извини ме, колега, но дават ли ти някаква информация, че те блокират за определен период и причината за това?
 
Последно редактирано:
Първия път причината заради която са ми блокнали стр е линкове стати и вицове било подвеждащо съдържание сега не ми отговарят за причини
 
Благодаря ти, колега. Подвеждащо съдържание е много разтегливо понятие, вицовете какво подвеждащо съдържание могат да бъдат?...Несправедливи са. На мен, пък, изобщо не ми дават обяснение, защо съм блокиран...Дори не съм имал предупреждение, нито едно...
 
Последно редактирано:
Нищо не разбрах от тия промени, а и ме мързи да се напрягам в жегата да го чета цялото. Някой да обясни с две думи за какво иде реч
 
Нищо не разбрах от тия промени, а и ме мързи да се напрягам в жегата да го чета цялото. Някой да обясни с две думи за какво иде реч

Ако за групите питаш, накратко ще има нови добавки в админ панела. Свързване на групи, планиране на постове, филтри за добавяне/премахване на членове, статистически данни и.т.н.
 
Къде видя линкове ? По принцип може да се сложи линк с бутон след края на клипчето (нещо от сорта на виж още или пък купи тук)
 
ohcCaSB.png

Цъкаш да гледаш клипчето и те хвърля към сайта
 
Само при мен ли я няма тази опция, моля покажете ми при вас как е
 
Опцията по принцип не се вижда, тя е дълбоко скрита. Трябва да знаеш точно къде е ...
Имай на предвид че с това чудо, сървъра ще скочи доста рязко (да не кажа 100%) ако постваш по този начин в много големи страници.
 
При мен рийчът и трафикът през последната седмица е ужасно слаб. Не мога да разбера дали е от Фейсбук или хората са на море. Друг забелязва ли такъв спад?
 

Горе