Facebook - промени и новости

Аз имам заявка за сливане от 2 месеца и нищо..

Доста... имената еднакви ли бяха? Когато пусках заявката пишеше до 10 бизнес дена
 
Нещо отново пипат линковете... не се спряха да ръчкат
 
Рийча на линковете ми е 1-3 човека достигнати...
Няма да казвам каква бройка страници ми блокираха, но е значителна.
Това са кликбайт блокове, аз кликбайт не пускам от панти века.

Тея всички в тоя фейсбук пият бензин всеки ден.

С тази изключителна педалска политика, няма да откарат дълги години.
 
Колеги,
можете ли да поствате линкове? На мен ми дава "Не може да се извлече информация от адреса"...
 
Няма да казвам каква бройка страници ми блокираха, но е значителна.
Това са кликбайт блокове, аз кликбайт не пускам от панти века.

Тея всички в тоя фейсбук пият бензин всеки ден.

С тази изключителна педалска политика, няма да откарат дълги години.
Не знам какъв блок е, но при един линк рийча ми е нормален (доволно нисък напоследък), а при следващия линк е между 0 и 3 достигнати човека... няма никаква логика! То реално всеки един линк е кликбайт, защото идеята е да кликнеш... за какво иначе ще се публикува този линк?
 
Дайте пример за клик байт. Кои публикации ги детектва? Например от типа "харесай едно дърво и виж що за човек си" води ли се клик байт?
 
Фейсбук блокира вече цели сайтове, без да уточнява защо. Определя ги като вредни, поне засега е такава информацията. Ще видим по-нататък, какво ще стане...
 
Нещо си базикат здраво по страниците, сега ми пуснаха изведнъж рийча на всички публикации, а цял ден нямах даже достигнат човек
 
Благодаря ти, колега! Но аз рядко публикувам линкове от този домейн. Каква би била причината да го блокират? Гугъл го класира добре, няма непозволено съдържание. За колко време обикновено Фейсбук блокира домейните?
 

Горе