Facebook - промени и новости

Статистиката е вярна. Когато достигне до някои и не гледа клипа какво се случва? 1 рийч 0 гледания.. логично е
ФБ отчита за гледане на клипа - ако е седял на него 3 секудни или по малко.. което е доста малко, но това е друга тема
 
В фейсбук рекламата е най-важен маркетинга, изображението, оформянето на текста и таргетирането. Всичко останало е алабала. Започнах да разучвам напълно всички опции в фейсбук адс , пълен ташак. Фокусирайте се върху основните неща, всичко останало е вятър.
 
Статистиката е вярна. Когато достигне до някои и не гледа клипа какво се случва? 1 рийч 0 гледания.. логично е
ФБ отчита за гледане на клипа - ако е седял на него 3 секудни или по малко.. което е доста малко, но това е друга тема
Човека пита за обратното - как от 0 рийч става 1 гледане ;)
Елементарно уотсън, някой е влязъл в страницата, скролнал е до клипа и го е гледал... Рийча е величина, която измерва на стените на колко профила алгоритъма е поставил дадена публикация, но не включва тези които ръчно са открили публикацията ровейки се из дадена страница, група или профил...
 
Забелязахте ли как от няколко дена на всеки линк в фб има "fbclid query parameter"
 
Не съм много запознат... Искам да озвуча един кратък клип с песен, която има авторски права. До колко секунди мога да ползвам от нея, без да ми баннат клипа?

Ако има значение, това е песента
 
Забелязахте ли как от няколко дена на всеки линк в фб има "fbclid query parameter"

Да, но въпроса е защо :)
 
Да ви уведомя за новата "шитня" сиреч "наказание"... От днес ми излезе на всички профили, с които пробвах да си публикувам в страниците. Въпросът е за колко време е..със сигурност е за повече от 12 ч....

Можеш да си лайкваш, публикуваш на стената...едно - друго, но не можеш да постваш в страници..
30a8dwl.png
 
@traiki За 1 седмица е наказанието! Помисли защо може да си го получил и се опитай да не го правиш отново. Дано съм помогнал

П.С Преди 3 седмици го получих на единия профил, случи се от грешка. Без да изкам пуснах 2 линка с много малка разлика ( 1 мин ) и се случи...
 
@traiki За 1 седмица е наказанието! Помисли защо може да си го получил и се опитай да не го правиш отново. Дано съм помогнал

П.С Преди 3 седмици го получих на единия профил, случи се от грешка. Без да изкам пуснах 2 линка с много малка разлика ( 1 мин ) и се случи...

А през какъв период споделяш ако не е тайна :)
 
И на мен ми се случи това, защото лайквах коментари в собствената си страница! Явно и тук има вече ограничение, въпреки, че четох колко полезно било да лайквам коментарите и как увеличавало рийча...
 
Ъпдейтите щяха да свършват 6-7 ми, според колежка, но не се знае кой месец или година. Това е поредната гавра със собствениците на страници които правят фейса интересен, но явно ръководтстовото на фейса не го разбира и ще залезе както гугъл, а на негово място ще изгрее ново слънце все-някога.
 
А през какъв период споделяш ако не е тайна :)

На 2 часа / Като след 22:30 не пускам линкове, чак до сутринта на другия ден
* Опитвам се да не пускам повече от 10 линка в деня
 
На 2 часа / Като след 22:30 не пускам линкове, чак до сутринта на другия ден
* Опитвам се да не пускам повече от 10 линка в деня
Не е е от периода влезнал си във фурия като опитно зайче на пореден ъпдейт. Аз пускам по три линка на час и една снимка и няма грижи, но и колежка и тя пострада по същия начин.
 
Честото не ги бърка в момента. Честно казано не знам къв е проблема в момента и какво тестват...
И аз от няколко месец вече 5 мисля станаха.
 
Facebook отказа да позволи на медиите да разгледат внимателно компютърните екрани пред служителите и настоя репортерите да не споменават част от техниката във военната стая, определяйки това като "частна информация". Докато са на работа, служителите във военната стая могат да излизат от нея само за кратки посещения до тоалетната или за да си вземат набързо храна, която да ядат на своите бюра.

Макар че не са взети окончателни решения, военната стая вероятно ще се превърне в нещо постоянно за Facebook, каза директорът за глобалната политика и правителствения обхват Кейти Харбат. "Това е постоянна оръжейна надпревара", каза тя. "То е новото ни нормално състояние“.

https://www.investor.bg/analizi/262...k-v-bitkata-sreshtu-falshivite-novini-270471/
 

Горе