Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

Тези пак променят потребителският профил. Вижте какво са пуснали на един от профилите ми. Facebook-new-look.jpg
 
От: Facebook - промени и новости

Аз тази промяна я имам отдавна в един от профилите си, но само при Firefox браузъра, също така може да си превключиш и към стария дизайн.
 
От: Facebook - промени и новости

Здравейте, днес ми трябваше да потърся едно съобщение в страницата си, но търсачката в съобщения нещо не работи. Не показва никакъв резултат, пробвах с имена на хора, които са ми писали тези дни и им виждах съобщенията, но отново 0 резултата, не ги открива. Иначе на профила търсачката за съобщения намира резултати, само в страниците е така. При вас как е? Да не би само при мен да е проблема.
Пък и може нещо от фейсбук да ровичкат и аз не знам.
 
От: Facebook - промени и новости

Ъплоуда на снимки и постове е адски бавен при мен. Като качвам нещо и 30 сек трябва да изчакам да го качи. При вас така ли е?
 
От: Facebook - промени и новости

Ъплоуда на снимки и постове е адски бавен при мен. Като качвам нещо и 30 сек трябва да изчакам да го качи. При вас така ли е?

Направо забива при по-слаби машини. Аз си мислих, че е само при мен. Пробвах с какви ли не браузъри от различни компове. И то не само при снимки, ами изобщо публикации.
 
От: Facebook - промени и новости

Ъплоуда на снимки и постове е адски бавен при мен. Като качвам нещо и 30 сек трябва да изчакам да го качи. При вас така ли е?

гова го имам само когато публикувам постове с отложен старт т.е публикуване в точен ден и час в бъдещето - Schedule Post
 
От: Re: Facebook - промени и новости

Пак си играят с рийча..
И то преди коледа .. ее баси..

С гугъл се надпреварват кой по-голяма простотия да направи, така че хората със сайтове да си плащат повече и повече. И при мен е мъка рийча.
 
От: Facebook - промени и новости

Мисля, че по-скоро пипат рийча на линковете... При снимките почти не мога да усетя промяна.
 
От: Facebook - промени и новости

Дам, за жалост си прав..

Мисля, че по-скоро пипат рийча на линковете... При снимките почти не мога да усетя промяна.
 
От: Facebook - промени и новости

Има голям спад в рийча, предполагам ще се оправи, а да не са го орязали за постоянно. От 10 000 ако нормално са ми показванията на линк, сега са 1500...
 
От: Facebook - промени и новости

Има голям спад в рийча, предполагам ще се оправи, а да не са го орязали за постоянно. От 10 000 ако нормално са ми показванията на линк, сега са 1500...

И при мен е така от 3 дни. Само ако пусна директни клипове е ок, иначе за линкове рязко падна
 
От: Facebook - промени и новости

Да ви питам - как да изпратя лично съобщение от профила на моята бизнес страница към друга бизнес страница? Нещо не мога да се ориентирам как беше.
 

Горе