Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

Тъпо... Вчера от кога?

Само на нови линкове нали?
 
От: Facebook - промени и новости

При тях вечно има проблеми. При гугъл+ винаги ми вади снимките в статиите. Обаче фейсбук и 500 опенграфи и глупости да сложиш на сайта все ровичкат по кода и си играем на тука има тука няма.
Слагаш линк - няма снимка. Рефреш на страницата слагаш линк - има снимка - по възможност най-малката. Що ще изведе другите снимки в статията като G+? Някой път рефрешвам по 3-4 пъти докато изкара снимка. Друг път от първия път.
 
От: Facebook - промени и новости

При тях вечно има проблеми. При гугъл+ винаги ми вади снимките в статиите. Обаче фейсбук и 500 опенграфи и глупости да сложиш на сайта все ровичкат по кода и си играем на тука има тука няма.
Слагаш линк - няма снимка. Рефреш на страницата слагаш линк - има снимка - по възможност най-малката. Що ще изведе другите снимки в статията като G+? Някой път рефрешвам по 3-4 пъти докато изкара снимка. Друг път от първия път.
Ще ти дам решението на това с рефрешването...

Постваш линка и чакаш около 10 секунди (понякога и малко повече), рефрешваш 1 път и готово. Така няма да рефрешваш като луд.
 
От: От: Facebook - промени и новости

Някой има ли проблеми с публикуването на линкове? При поставянето на линкове от различни сайтове не излиза снимката. Ако сложа линк, който вече е бил публикуван няма проблеми.

Сега пробвах да постна новина от ПИК и снимката отново не се показва.

Този проблем при мен е от около 9 месеца във всичките ми страници, направо се измъчих :D
 
От: От: Facebook - промени и новости

Този проблем при мен е от около 9 месеца във всичките ми страници, направо се измъчих :D
Е как публикуваш тогава? Публикуваш линковете без да виждаш снимките? След това виждат ли се?
 
От: Facebook - промени и новости

Рефрешвам доста и отново поставям линка, докато се покаже снимка... но преди малко дори и след 10 рефреша и изчакване, пак не се показа и се отказах за този линк :DТова не е нормално за такава голяма мрежа, да не може да се визуализира снимка от първия път и така с месеци...
 
От: От: Facebook - промени и новости

Рефрешвам доста и отново поставям линка, докато се покаже снимка... но преди малко дори и след 10 рефреша и изчакване, пак не се показа и се отказах за този линк :DТова не е нормално за такава голяма мрежа, да не може да се визуализира снимка от първия път и така с месеци...
Аз имам същият проблем. От вчера обаче проблема е още по-задълбочен.
 
От: Facebook - промени и новости

Положението е такова, че каквото и да правя, снимки не излизат вече...
 
От: Facebook - промени и новости

Абе добре, че отворих тук, вече щях да вдигам скандал на интернет доставчика, че при него е дерта. От днес всички линкова са ми така но защо при едни сайтове става при други не? Дали ще се оправи днес това?
 
От: Facebook - промени и новости

Някой знае ли как може да се оправи това със снимките да ги показва големи? Каквото и да споделя е с малка снимка а сега гледам са споделяли хора от моя сайт линкове и са с голяма снимка(линка е от днеска не е стар)? Странна работа...
 
Последно редактирано:
От: Facebook - промени и новости

Пипат нещо инженерите на Фейсбук, в едната ми страница се оправи, вече ми зарежда голяма снимка от първия път.
 
От: Facebook - промени и новости

Първото което е, няма дума днесКА има ДНЕС. Второто което е, снимката която фб взеама е от featured image от сайта ти, тоест ако снимката е с малка резолюция, няма как във фб да ти изкара голяма снимка :)
 
От: Facebook - промени и новости

Slavchev оправи се всичко ДНЕС. За другото снимката си е с голяма резолюция проблема беше при фб за момента при мен поне го няма вече.
 
От: Facebook - промени и новости

Скоро да са ви излизали снимки като искате да публикувате линк във фейса....

публикувам си линк към сайта с текст към него и ми излиза едни прозорец .... маркирайте всички снимки на които виждате само 1 тигър?!?

луди хора.... май яко са се заяли със страниците
 
От: Facebook - промени и новости

Пусни го през дебъгъра.
 
От: Facebook - промени и новости

Пусни го през дебъгъра.

вече не ми се появява, само веднъж .... през дебъгъра какво имаш в предвид ...

ето това ми се появи ... бях запазил текста

It looks like a link that you're sharing might be unsafe. Please remove this link:


******* линк

If you're sure you want to share this link, please complete the security check below.
Please select all the photos which show a tiger.
 
От: Facebook - промени и новости

Това е и при мен, някакви забрани са въвели. Като пускам публикация в някоя група, всичко си излиза точно с линк и картинка и като я публикувам - няма линк, няма картинка, само заглавието :mad:
 
От: Facebook - промени и новости

https://developers.facebook.com/tools/debug/og/object/ - през този инструмент на фейсбук.

благодаря ... пълен е с грешки защото аз Open Graph properties не използвам и никога не съм използвал, винаги си взима снимката от публикацията и не ми дреме
 
От: Facebook - промени и новости

благодаря ... пълен е с грешки защото аз Open Graph properties не използвам и никога не съм използвал, винаги си взима снимката от публикацията и не ми дреме
Ами, явно е време да почне да ти дреме :twisted:
 

Горе