Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

Аз мисля, че чепкат пак нещо по тоя лайфстрийм и за това по едричките спамерчета сме поспрени. Предния път, ако си спомняте точно като го стартираха и ни отблокираха.
За първи път се случва толкова често..........
 
От: Facebook - промени и новости

На предната страница се оплакваха от падане на рийча - при мен няма разлика - страница с 2100 харесвания, линковете ги виждат около 300 човека средно, снимките - около 300-400 средно. Само че няма поръчки и при мен, февруари при същия рийч се сцепиха да поръчват, март и април е много зле работата...
 
От: Facebook - промени и новости

Кофти за спамерите!
 
Последно редактирано:
От: Facebook - промени и новости

Тази дума Спамене звучи толкова ужасна, че просто няма накъде..
Колко сайтове от големите компании го правят.
Дипли дали са спамери?


Аз лично поствам интересни неща и четива, плащам си за всяка статия и споделям по няколко пъти на ден през хота и това е..
Какво толкова ви бърка тва спамене не мога да ви разбера, все едно сме ви взели хляба :lol:

00000000000000000000000000000000000000000000000000

П.С.

Единия ми профил е с тази грешка
[h=3]Action Blocked[/h]



  • You have been temporarily blocked from performing this action.
  • Ако смятате, че виждате това погрешка, то уведомете ни.

От: 13 април в 15:40
 
От: От: Facebook - промени и новости

Това е измислено от Нпечелещите за да обвиняват печелещите.
Иначе за блока и при мен на основния съм така и доста други колеги, пак правят някакви магии. :)
Тази дума Спамене звучи толкова ужасна, че просто няма накъде..
Колко сайтове от големите компании го правят.
Дипли дали са спамери?


Аз лично поствам интересни неща и четива, плащам си за всяка статия и споделям по няколко пъти на ден през хота и това е..
Какво толкова ви бърка тва спамене не мога да ви разбера, все едно сме ви взели хляба :lol:

00000000000000000000000000000000000000000000000000

П.С.

Единия ми профил е с тази грешка
[h=3]Action Blocked[/h]



  • You have been temporarily blocked from performing this action.
  • Ако смятате, че виждате това погрешка, то уведомете ни.

От: 13 април в 15:40
 
От: Facebook - промени и новости

:clap: Айдееееееееееееееееее ставайте да работите отблокирани сме...... :beer:
 
От: Facebook - промени и новости

Отблокираха ги..ама при мен нещо не пуска линковете от Хота...сутринта ги пускаше, ама след 4-тия линк спря...иначе мога да си пускам ръчно и т.н. ама нещо ги спря от хота..при някой друг такъв проблем?
 
От: Facebook - промени и новости

Наскоро взех една Фейсбук страница и ми трябва да я преименувам. То добре, но всеки ден като пробвам от support-a ми изпращат само едно и също съобщение. Някакви идеи как мога да го избегна това нещо?

Hi,

We're unable to update your Page's name because it looks like the name you requested doesn't follow our guidelines for Page names. The name you requested suggests that the subject of your Page has changed, which can be confusing for people who like your Page.

Page name change requests that don't meet our guidelines include changes that may be misleading (ex: renaming "I Love New York" to "I Love San Francisco"). Requests that meet our guidelines include removing descriptions from a Page's name (ex: renaming "John Smith, Trainer" to "John Smith").


Странно, защото преди няколко дни преименувах една друга моя страница от едно име в изцяло друго, което няма нищо общо. А тук стават проблеми...
 
От: Facebook - промени и новости

Наскоро взех една Фейсбук страница и ми трябва да я преименувам. То добре, но всеки ден като пробвам от support-a ми изпращат само едно и също съобщение. Някакви идеи как мога да го избегна това нещо?

Hi,

We're unable to update your Page's name because it looks like the name you requested doesn't follow our guidelines for Page names. The name you requested suggests that the subject of your Page has changed, which can be confusing for people who like your Page.

Page name change requests that don't meet our guidelines include changes that may be misleading (ex: renaming "I Love New York" to "I Love San Francisco"). Requests that meet our guidelines include removing descriptions from a Page's name (ex: renaming "John Smith, Trainer" to "John Smith").


Странно, защото преди няколко дни преименувах една друга моя страница от едно име в изцяло друго, което няма нищо общо. А тук стават проблеми...

Може би я преименуваш с изцяло различно име. Мисля, че това няма да ти го позволи. То е автоматично направено.
 
От: Facebook - промени и новости

Трябва името да е близко до старото. То си го пише в текста който автоматично пращат. Ако не знаеш анг просто постни в гоогле преводача и горе долу ще си го преведеш.
 
От: Facebook - промени и новости

Аз на единия, от онзи ден.
Някой да има отново проблем с публикуването?
 
От: Facebook - промени и новости

На един само, ама трябва да се логна с телефон, и все не ми остава време :lol: ся като се сетя ми остана, ще взема да се логна :lol:
 
От: Facebook - промени и новости

Трябва името да е близко до старото. То си го пише в текста който автоматично пращат. Ако не знаеш анг просто постни в гоогле преводача и горе долу ще си го преведеш.

Разбирам английски, но ми е интересно тъй като на друга моя страница промених името изцяло, дори от кирилица на латинеца...странно.
 
От: Facebook - промени и новости

Офф...тия се побъркаха... Първо ми баннаха единия профил за 3 дни, а другия за 1 заради някакъв линк, който нарушавал правилата...сега като изтече бана на втория профил ми дава съобщение като на преди temporary blocked...
 
От: Facebook - промени и новости

То това блокване стана, като добър ден вече..... Редувам седмично по 4-5 профила и накрая така става, че по 2-3 дни карам без постове... и аповете се бъзикат след блок и всичко е*ати шитнята... Всеки ден blocked... даже не пише нарушение на кое... :D

И режат само линковете на снимки си цъка навсякъде....
 
От: Facebook - промени и новости

По-интересното в случая е, че режат всички профили...Този, заради който ме блокнаха беше пуснат от един акаунт, а изгърмеха и другите..Така че, ако ще да направя 5 админа... и 5-те ще ги блокират..Явно ще сме на "ден година храни" или няколко дни пускаме, после 2-3 дни блок и така...
 
От: Facebook - промени и новости

Ами сигурно вече ограничават така наречените НЕспамери, като мене-тебе и др :D
 
Сега се чудя дали да пиша бот, който качва постове през schedule-а на ФБ.
Дали ако се пуска така ще има проблеми? Гледам рийча е около 30-40+%.
 

Горе