Facebook - промени и новости

Бъркаш итрейдър с репутация, това са коренно различни неща.

Е, да, при новата с-ма like замества rep power донякъде (rep ще бъде заместена от картони казаха админите). Обаче колежката ми писа на лично за какво става въпрос и се оказа, че иска да оцени сделка.
 
Според теб, кой потребител е по-сигурен - този с 1000 харесвания или този с 300 I-trader?

Е, то е ясно кой е по-сигурен, просто се смесиха двете неща. Все още има репутация, но с новия вид на форума все едно, че го няма. Пък и итрейдъра все пак не е голяма гаранция - примерно, разни хора с няколко профила си дават итрейдър от единия на другия профил или пък не всеки дава итрейдър, и така може да имаш много сключени успешни сделки, но когато не те оценяват - значи нищо не си правил.
 
Последно редактирано:
40-45 % по-нисък рийч в основната ми страница. В другите, които ползвам май е по-малко, почти незабележимо даже
 
Ту е добре, ту не е добре. Почвам да си мисля, че хората не кликат някои дни, а други кликат...
 
Някой друг да получи честитка на профили, които постват повече от "допустимото" ?
Аз лично заминах с 4 профила :D

Направо ми пише Account is Blocked и тва е, няма логване няма нищо :D
 
Някой друг да получи честитка на профили, които постват повече от "допустимото" ?
Аз лично заминах с 4 профила :D

Направо ми пише Account is Blocked и тва е, няма логване няма нищо :D
Колко пъти се кaчвaли жaлко зa което лично aз лятото бях изгорялaтa с един профил тогaвa не знaех зa този сaйт и пишех нa много стрaници зa плaтени реклaми :)
 
Някой друг да получи честитка на профили, които постват повече от "допустимото" ?
Аз лично заминах с 4 профила :D

Направо ми пише Account is Blocked и тва е, няма логване няма нищо :D

Това го имах и аз, ама на нови акаунти, през които спамех и след 2-3 дни си отиваха с Acc block
 
"Борба срещу фалшивите новини в социалните мрежи". Анонс на БТВ новините. Чакаме сега да кажат какво са измислили. :)

И те са нови инструменти във Фейсбук за докладване на линкове.
 
Последно редактирано:
Дa :) и aз чух зa промените от еднa стрaнa е добре от другa зле :) aко не е вярнa информaциятa нямa дa имa пaри от трaфикa те често измислят някоя промянa :) дaно е зa добро всичко
 
Скоро ще си покаже. Още не е въведено за България. Някакви македончета са се оляли около изборите в САЩ със фалшиви новини за Тръмп и това било преляло чашата... :)
 
Още не е въведено за България.

Кое не е въведено? Ако става въпрос за докладването на фалшиви новини - има го от 2 седмици, още откакто излезе:
d1bb7acfded944cfadae831858f4882f.png
 
Кое не е въведено? Ако става въпрос за докладването на фалшиви новини - има го от 2 седмици, още откакто излезе:
d1bb7acfded944cfadae831858f4882f.png

Имах в предвид, че инструментите за ограничаването на трафика към сайтовете, спамещи с фалшиви новини не са въведени или поне така мисля.
 
Engagement rate-a на статиите ми варира от 4 % до ок. 30-35 най-много. В повечето случаи ок. 10-15. Това нормално ли е? Иначе харесват, споделят и коментират, винаги има по няколко материала, които правят по 10-15-20-40 хиляди рийч, но малцина кликват на линковете. Ако някой има идея защо това е така, ще съм благодарен
 

Горе