Facebook - промени и новости

И при мен се появи проблема, като лично ползвам Yoast SEO. Погледнах на един друг сайт с по - стара версия и там го има същия проблем, без да съм правил Update от много време.. значи проблема не е в самият плъгин..

Явно и много други имат същия проблем : https://developers.facebook.com/community/threads/346334301071972/
 
Последно редактирано:
Може да пишете и Вие : https://developers.facebook.com/community/threads/277085948452301/
Има вече няколко теми - Може и да изчакате.. докато оправят бъга...
А, ако не ви се чака - paint, canva, друго, 1080x1080 px, вкарвате изображение от статията, вкарвате заглавието на статията (или част от него) и voila. Проблемът е решен.
 
А, ако не ви се чака - paint, canva, друго, 1080x1080 px, вкарвате изображение от статията, вкарвате заглавието на статията (или част от него) и voila. Проблемът е решен.
Къде го вкарваме, не си го написал много ясно?
 
Къде го вкарваме, не си го написал много ясно? Говориш да се качи снимка и после в коментар поста или ?
Правиш публикация - текст и снимка, следвайки примера по-горе. Така ще имаш линк в копито и отделна снимка като визуализация. Ако не го обяснявам разбираемо, дай един линк, за да демонстрирам.
 
Правиш публикация - текст и снимка, следвайки примера по-горе. Така ще имаш линк в копито и отделна снимка като визуализация. Ако не го обяснявам разбираемо, дай един линк, за да демонстрирам.
Разбрах те сега - това е временно решение но е полезно да се знае!
 
Разбрах те сега - това е временно решение но е полезно да се знае!
Да, върши работа, докато отстраняват проблема. Прави ми впечатление, че напоследък тази простотия с линк-в-коментар също доста се използва. Примерът, който дадох, е по-доброто решение.
 
Беше се оправило за момент...Реших да кача статия и всичко беше наред ... Два часа по-късно отново същия проблем...
 
Колеги, как да постна страница да кажем в някоя група и да си излезе със снимката/корицата ?
Като я споделиш през бутона?
 
Като я споделиш през бутона?
Ами то бутон няма. Те са от тия последните дето са като профили. Има само да копираш връзка и като я постнеш уж излиза с корицата , снимката там, но като публикуваш само името на страницата и не привлича никво внимание.
 
Ами то бутон няма. Те са от тия последните дето са като профили. Има само да копираш връзка и като я постнеш уж излиза с корицата , снимката там, но като публикуваш само името на страницата и не привлича никво внимание.
Вярно, че нямат. Много тъпо 😁
 
Вярно, че нямат. Много тъпо 😁
Няма да, виж ако си платиш на фейсбоклука може да ти я популяризира. Съсипаха я тая държава :D
 
Здравейте! От половин година имам страничка във ФБ , но днес получих някаква нотификация:
Системата ви откри, че страницата ви е публикувала нещо, което не следва нашите стандарти на общността. От съображения за сигурност трябва да потвърдим вашия акаунт.
Потвърдете отново акаунта си, за да избегнете бан:
Ако не потвърдите това, нашата система автоматично ще деактивира вашия акаунт и повече няма да можете да го използвате.
За да ни помогнете да подобрим начина, по който поддържаме сигурността на Facebook.


Това реално ли е и какво да правя? как да разбера къде ми е проблема ? page business suite е споделил страницата ми и там излиза това съобщение на неговата публикация?

 

Горе