Facebook - промени и новости

До колкото знам не се предприемат някакви действия от страна на фейсбук дори да предупреждава за такива публикации?
 
И аз имам свалена на тема зодии днес.
За сега съм спрял с тях, от защитна гледна точка.. пак зависи от самата статия.
 
Интересно... Аз от 2-3 месеца получавах флагове - "Чувствително съдържание" на обикновени новинарски статии. Без Шок и Ужас...
Заради вашата тема прерових някой страници и интересното е, че нямам такива флагове, а всички предишни Нарушения и Флагове в препоръчаното съдържание са изтрити. Тоест страница, която не е била особено изрядна ми излиза без никакви нарушения, като дори е вдигнат рийча
 
Бота ( алгоритъма ) .....има много да учи още...
 
Не е от бързане, защото от който и профил да се влезе показва това, дори на страница която са публикувани само картинки
 
Не е от бързане, защото от който и профил да се влезе показва това, дори на страница която са публикувани само картинки
Пак са омазали нещата...чакане му е майката. През телефон става ли? При мен - да.
 
Ами hootsuite преди беше безплатно за до 3 страници май, но те надуха яко цените. Аз ползвам postcron и съм доволен. Има и други подобни, но някои не хващат бг линкове и е проблем. Можеш да си вържеш и туитър, и инстаграм, и всякакви други социалки :)
 
Ами hootsuite преди беше безплатно за до 3 страници май, но те надуха яко цените. Аз ползвам postcron и съм доволен. Има и други подобни, но някои не хващат бг линкове и е проблем. Можеш да си вържеш и туитър, и инстаграм, и всякакви други социалки :)
А влияе ли на рийча или си е същата работа? И могат ли да се насрочват по няколко поста наведнъж или пак трябва един по един?
 
А влияе ли на рийча или си е същата работа? И могат ли да се насрочват по няколко поста наведнъж или пак трябва един по един?
Според мен няма никаква разлика, даже е по-добре. Можеш да си насрочиш и за месец напред, и става много по-лесно и бързо. Има даже и допълнителни опции, които също са полезни. Ако искаш пробвай Postcron има и тестов период, а ако се регнеш през реф линка получаваш 1 месец безплатно :)
 
На фона на всички неоправени бъгове в Meta Business Suite до тези "нови" бъгове и неработещия messenger часове наред... Спамаджиите налазват хипер усилено като китайци, влизащи в метро. За последните 2 часа - 4 различни страници, 11 спама. Шефчето, имайки други приоритети, be like: Няма проблем, скоро вкарваме анкети в коментари в Instagram.
 
не знам, но аз продължавам да получавам съобщения , че страницата ми е деактивирана, че не знам си какво, с разни линкове вътре, от най -различни профили, директно ги трия, на ден по 2-3 са. Как да се отърва от тези неща?
 
не знам, но аз продължавам да получавам съобщения , че страницата ми е деактивирана, че не знам си какво, с разни линкове вътре, от най -различни профили, директно ги трия, на ден по 2-3 са. Как да се отърва от тези неща?
Ах, колко сладък въпрос.

Отговор от експерт: няма шанс да се отървеш. Read-report-delete-repeat. Може да прескочиш report. Така или иначе такива профили никнат като гъби.

Отговор от Meta: правим всичко възможно, предприемайки редица мерки и действия, за да редуцираме до минимум scam и fishing атаките към бизнес профилите.
 
не знам, но аз продължавам да получавам съобщения , че страницата ми е деактивирана, че не знам си какво, с разни линкове вътре, от най -различни профили, директно ги трия, на ден по 2-3 са. Как да се отърва от тези неща?
Няма как, правят нови профили и почват наново!
 

Горе