Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

Още ли не става?
 
От: От: Facebook - промени и новости

Здравейте, фб ми иска код за идентификация, който трбва да ми се прати на телефона, но такъв код не получавам. Идея някой да има ? Благодаря преварително

Да и при мен се е получавало при M-tel И Глобул ... има само един вариант - искай тел. обаждане, а не SMS ;)
 
От: Facebook - промени и новости

При мен също е така и само с телефонно обаждане се получава, но не всеки път се появява като опция..
 
От: Facebook - промени и новости

къде трябва да пише за телефонно обаждане и какво даа правя в случай че няма ? :}
 
От: Facebook - промени и новости

къде трябва да пише за телефонно обаждане и какво даа правя в случай че няма ? :}

Би трябвало да има и обаждане щом има СМС. При вписването на номера те питат как искаш да си получиш кода.
 
От: Facebook - промени и новости

Би трябвало да има и обаждане щом има СМС. При вписването на номера те питат как искаш да си получиш кода.
nqma , ne me pitat dori dali iskam na e po gsm ii na poshtata , napravo izpisva, che shte se prati sms
 
От: Facebook - промени и новости

И преди се е случвало натоварена е системата им и при мен днес има същия проблем , трябва да се пробва през няколко часа ако не днес утре предполагам всичко ще е нормално !
 
От: Facebook - промени и новости

И преди се е случвало натоварена е системата им и при мен днес има същия проблем , трябва да се пробва през няколко часа ако не днес утре предполагам всичко ще е нормално !
ne mislq taka , na men tova e ot 24h i nqma promqna
 
От: Facebook - промени и новости

ne mislq taka , na men tova e ot 24h i nqma promqna

Ще се оправи стига паника . Предния път 5 дена не получавах кода . Пиши на латиница правилата го изискват !
 
От: От: Facebook - промени и новости

Здравейте, фб ми иска код за идентификация, който трбва да ми се прати на телефона, но такъв код не получавам. Идея някой да има ? Благодаря преварително

Пробвай с друг номер, на този ще пристигне след няколко дни.
 
От: От: Facebook - промени и новости

Пробвай с друг номер, на този ще пристигне след няколко дни.
Добре, но няма опция за смяна на номера . Нито за пращане на кода по e-mail :)
 
От: От: Facebook - промени и новости

Добре, но няма опция за смяна на номера . Нито за пращане на кода по e-mail :)
Няма такива филми, номера може да се смени само ако имаш достъп до профила. А това за имейла не съществува.

Единственото което може да правиш е да пробваш през няколко часа. Възможно е да ти се появи опция за обаждане но много пъти не се появява.
 
От: Facebook - промени и новости

Някой да има правени приложения от преди време и сега не ги ползва? Ще ги купя? :)
Че ако не знаете, от 1-ви май в новите фб приложения, има ужасни промени!
 
От: От: Facebook - промени и новости

Да и при мен се е получавало при M-tel И Глобул ... има само един вариант - искай тел. обаждане, а не SMS ;)

При Виваком идват 100% СМСите за сега, А Глобул и М-тел, блокират почти всички BULK SMS -и от чужбина, за това трябва да се обадите на оператор и да им се жалвате и евентуално до 1-2-3 седмици ще отблокират "route"-a от който изпраща facebook.. Това се получава защото ползват BULK SMS GATEWAY, които редовно и най евтино пращат през некачествени и негарантирани оператори (Индия, Бангладеш, Индонезия и тн) и при няколко оплаквания от потребители за същия "route" оператора директно го блокирва, без да проверява кой го използва.. Това е едната причина, както и една от другите причини е защото искат директно от тях да се купуват тези SMS-и от тях,както и СПАМ, Измами, Dynamic sender и ред други причини ;(
 
От: От: Facebook - промени и новости

При Виваком идват 100% СМСите за сега, А Глобул и М-тел, блокират почти всички BULK SMS -и от чужбина, за това трябва да се обадите на оператор и да им се жалвате и евентуално до 1-2-3 седмици ще отблокират "route"-a от който изпраща facebook.. Това се получава защото ползват BULK SMS GATEWAY, които редовно и най евтино пращат през некачествени и негарантирани оператори (Индия, Бангладеш, Индонезия и тн) и при няколко оплаквания от потребители за същия "route" оператора директно го блокирва, без да проверява кой го използва.. Това е едната причина, както и една от другите причини е защото искат директно от тях да се купуват тези SMS-и от тях,както и СПАМ, Измами, Dynamic sender и ред други причини ;(

От пътите в които ми се е налагало винаги е имало проблем с M-tel(идват след няколко дни), но след това въвеждам Вивакомски номер и там веднаг го пращат.
 
От: От: Facebook - промени и новости

От пътите в които ми се е налагало винаги е имало проблем с M-tel(идват след няколко дни), но след това въвеждам Вивакомски номер и там веднаг го пращат.

Аз имам няколко телефона на М-тел и от няколко различни акаунта винаги са ми ги пращали след минута.
 
От: От: Facebook - промени и новости

Аз имам няколко телефона на М-тел и от няколко различни акаунта винаги са ми ги пращали след минута.
Късметлия си! Виваком в случая са най-добрия избор! С тях веднага получавам смс...
 
От: От: Facebook - промени и новости

За това което каза sharer11 не съм сигурен, тъй като никога не съм имал проблем с получаването на СМС-и, а доста пъти съм я ползвал тази опция. Предполагам има нещо друго, което влияе на това дали ще ти пристигне на време СМС-а.
 
От: Facebook - промени и новости

В колко страници публикувате вие вашите неща?
От една седмица аз имам голям проблем с captcha-та...
 

Горе