Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

ЕЙ много гадни тия копелета....... ОТ ФЕЙСБОКЛИКА>....

Мятайте страниците по 2-3 профила доверени, че днеска 3 часа им рисувах лични карти да спася единия си профил..... а като имената бяха измислени със снимка на анимационен герой си беше чисто предизвикателство :D

Не съм сигурен, но мисля, че има някакъв бот, който ми предложи приятелство на един профил и след потвърждаване, че го познавам, веднага ме прати за лична карта. Може би се активира, когато имаш много покани. 600 бяха при мен за няколко часа.
 
От: Facebook - промени и новости

Новият алгоритъм ми удари няколко страници. Няколко милиона фена :) Но все още имам запаси :twisted: Просто на всяко нещо му се вижда края, в момента се правят доста големи промени, които няма да са в наша полза.
 
От: Facebook - промени и новости

Новият алгоритъм ми удари няколко страници. Няколко милиона фена Но все още имам запаси Просто на всяко нещо му се вижда края, в момента се правят доста големи промени, които няма да са в наша полза.
Дай малко повече подробности - колко % ти е спада, какви са тези промени...

Според мен ще намалят рийча до някаква степен, но не вярвам да го отрежат на 100%. Най-вероятно накрая ще оставят нещо от сорта на 0.2 - 0.5% рийч, т.е. страница със 100К фена да прави 200-500 виждания на пост. Но в крайна сметка не вярвам да отрежат рийча на 100%, просто няма логика, всички рекламодатели ще надигнат вой до небето - има брандове, които влагат милиони във Фб реклама и накрая какво - да им отрежат рийча на страниците, за които са налели толкова пари.... Няма как да се случи. Да не говорим, че реламата на фб в момента почти изцяло минава през спонсорираните постове във фен страниците....

Така че, според мен - да, ще поорежат още доста рийча, но винаги ще има валю и безплатен трафик от фб страниците. Просто няма да е толкова много (безобразно много, както беше преди 2-3 год.), а сега за да изкарваш нещо от фб трафик ще ти трябва доста по сериозен ресурс...
 
От: Facebook - промени и новости

При мен пък рийча днес е супер, но се появи друг проблем. На 2 сайта ми изкарва следното съобщение:

Our security systems have detected that a lot of people are posting the same content, which could mean that it's spam. Please try a different post.
Ако смятате, че виждате това погрешка, то уведомете ни.

Пак някакви нови щуротии мислят...
 
От: Facebook - промени и новости

Удари, значи с брадвата - unpublished. Едната ми пише, че е заради спам (от 3 години пускам по един и същи начин в нея), а другата нищо не пише. Първата пише, че ако ми отхвърлят молбата я трият, на другата нищо не пише.
 
От: Facebook - промени и новости

Лека полека ще отебаваме страничките и ще правим профили
 
От: Facebook - промени и новости

Ся май са пуснали малко бонус 2-3 дни, Винаги ги правят преди да баннат страници, или да режат рийч.
Като цяло искат да се плаща, това е.

За големите брандове не е проблем да плащат, а и повечето големи брандова са trusted сайтове и техния рийч е доста силен.

Ако плащаш постоянно в 1 страница, тя вдига рийча и на неплатените постове.
 
От: Facebook - промени и новости

Не мога да потвърждавам поканите за приятелство, като потвърдя покана ми изписва "Facebook е за връзка и споделяне с вашите истински приятели. Ако правите предложения за приятелство на хора, които не познавате, акаунтът ви може да бъде забранен." и поканата не може да бъде потвърдена, а аз не правя покани на никой?!?!?!?!?
 
От: От: Facebook - промени и новости

Не мога да потвърждавам поканите за приятелство, като потвърдя покана ми изписва "Facebook е за връзка и споделяне с вашите истински приятели. Ако правите предложения за приятелство на хора, които не познавате, акаунтът ви може да бъде забранен." и поканата не може да бъде потвърдена, а аз не правя покани на никой?!?!?!?!?

Пробвай да приемеш от друг/и хора поканите. Не мисля, че ще ти е при всички изпратили покани така. Поне при мен се случва понякога на 10-20 човека, но на другите покани не.
 
От: Facebook - промени и новости

Имате ли спад в рийча? Днес ми изписа, че са направили 3 ъпгрейда от фейсбук
 
От: Facebook - промени и новости

Да, мисля, че рийча днес е доста по-слаб. Другите да кажат какви са им наблюденията?
 
От: Facebook - промени и новости

Да и при мен има спад....
 
От: Facebook - промени и новости

Може да се дължи и на лятото защото 5% обявени от фейса спад не са фатални но поне при мен е от 20% на големите до 50% на малките страници спада
 
От: Facebook - промени и новости

Фейсбук продължават с ъпгрейдите днеска ми изписа за още 3 :) Дано не продължи дълго, че ме съмнява че заради това рийча е по слаб
 
От: Facebook - промени и новости

Ами долу в левия ъгъл ми исписва и се скрива явно просто докато си онлайн и ако го видиш видиш.
 
От: Facebook - промени и новости

Един въпрос (вероятно тъп, за което се извинявам, но по-добре да питам). Искам да пробвам това с пращането на покани на хора, които са харесали пост от страницата ми, но не и самата страница. Понеже прочетох различни неща – тези покани от името на страницата ли идват или от мое име? И има ли някакъв риск за самата страница?
 

Горе