Facebook - промени и новости

Ако на някой му поискат мобилен номер за верификация на акаунт /профил/ и няма свободен такъв ,аз си купих десетина регистрирани сим карти прима 5 са ми в повече.Купих ги на 4лв на тази цена и ги давам за София може и лично предаване
1.20лв са в olx :D:D
 
няма такава цена ако си поръчате от там ще видите .Басирам се на 100лв .тази цена там е уловка
гарантирам че няма уловка, аз лично преди няколко месеца бях поръчал 40 карти на цена 1,20 с по 200 минути и 100мб нещо от тоя род беше.
 
Аз по 2 лв. ги бях взел, но изтекоха след 3-4 месеца без да се усетя :D
ами те всички карти на ваучери, ако ще и от офиса да си ги купуваш пак изтичат ако не ги презаредиш. Крис123 намерил каде да прави бизнес :D
 
На мен обаче ми е интересно нещо друго и някой ако е пробвал да сподели. Примерно имате депубликувана голяма страница, ако направя друга малка със същото име дали ще ми даде да ги обединя и да си прехвърля феновете :D малко е вероятно, но може да са го пропуснали. Споделете ако сте пробвали.
 
Аби при вас как тоя месец ме карат вече за 5 път да си сменя паролата на профила?
 
Смяна на парола, подозрителна активност, качване на профилна снимка - дори с качена отново заключват..
 
То си е от доста време това, на всеки 4-5 смяна на парола, заради фишинг глупости. Хем даже съм сложил смс известие при логин и пак ми иска да сменям парола. Прекаляват...
 
при мен над 20 заминаха по този начин дето искат снимка на лицето. И не знам къде може да се оплаче човек. Давам снимка на човека на който е профила с точната рожденна дата и как държи личната карта и пак ги трият. Не мога да ги разбера.
 
И при мене доста профили си заминаха по тоя начин пращам им снимка на лицето и к.р. Няма да се разбереме така давайте някaкви идеи, чее...
 
Не поствай тъпи новини. Аз като видя някоя новина с цел фейсбуук трафик и заблуждаваща мнението, директно рипортвам.
брей че моралист. А не мислиш ли че така вредиш на някой колега? Има хора тук с новинарски сайтове, с този начин ги прецакваш. Постави се на тяхно място. Ти би ли искал да си прецакан? Мисля че за всеки има хляб, и без да се пречи на другия.
 
Мани, мани писнало ми е от такива където си нямат друга работа и все гледат да направят на някой мръсно не само в Интернет, а и в живота. Тая държава трябва спешно да се бомбардира и да останеме 300 000 човека, но нормални хора. Друго начин не виждам просто.
 
"Големия брат" дебне отвсякъде. "1984" тепърва ще навлиза в живота ни. Та и сега... случващото се ни навежда на мисълта, че фейсбук по някакъв начин се е заел със спам трафика и хората имащи такива сайтове и страници ги гони отвсякъде. Щом тези хора имат достъп до фейса, значи все още положението не е толкова зле. Тепърва ще стават по-зле нещата.
 
Казвайте кво правиме с профилите на които се иска потвърждение чрез снимка на лицето. Пратих им и до момента имам 10 заключени профила и нито един отключен, а им пращам снимки. Кво правиме, как да се предпазиме да не ни искат такива снимки?
 
На мен ми искаха два (2!!!) пъти снимка на основния профил, с който пускам постове.

И двата пъти ми се размина. Отключиха го за по-малко от ден, а дори не е стар профил.

Явно си е до късмет и аз не знам вече.
 
Не, не мисля
Напротив, вредите господине! Първо, Вашите лични пристрастия, размисли и страсти, не могат да са критерий за това кое е "истинска" и "фейк" новина. Ако в Сирия примерно има бомбардировка, едно ще кажат руснаците, друго американците и саудитите, трето кюрдите и четвърто турците. Кое е истина? Трябва всяка позиция да се отбележи и тогава хората да си вадят изводи, използувайки собствената си логика. Второ, това изглежда наистина много комплексарско. Ако смятате, че някой говори лъжи, пуска "фейкнюз" и пише глупости, опровергайте го във Ваша статия! Напишете това, което Вие считате за истина и докажете, че той лъже. Иначе сте просто комплексиран злобар, които си го избива на хората с различно мнение или най-малкото на колеги, които са намерили добър начин за монетизация. Всеки пълнолетен има глава на раменете си. За Ваше съжаление, не сме във времето на Сталин или Мао, за да се налага цензура. Щом човек е пълнолетен, може сам да си определя от къде ще се информира. Вие ли ще ми казвате на мен какво ще чета?! Ако искам ще чета, че марсианците, руснаците и Хитлер са виновни за наличието на сомалийски пирати или, че янките са разпалили Евромайдан, за да изолират Русия от Черно море! Въобще тотални глупости може да са, но не Вие сте цензорът на Републиката! Тази позиция е съществувала преди 21 века в Римската Република, вече я няма :) Дори тогава е имало възражения срещу тази магистратура. А ако Ви е яд, че някой печели пари, ами намерете начин и Вие да печелите. Аман от болшевизъм, щом някой си е намерил място под Слънцето, задължително трябва да му очерните живота....
 

Горе