Facebook - промени и новости

Не, не мисля

Не мислил вика. Значи ти ми спъваш бизнеса, аз също имам новинарски сайт. и ко прайм ся? Ти ми правиш мръсно на мен, така ли? И как наистина ще се докаже че една новина е фалшива? А и какво бърка на злобни човечета като теб такива новини? Някой кара ли ви насила да влизате и да четете? Ако я подминеш, ще свърши света ли? Има много новинарски сайтове, и то големи, и тяхните новини ли докладваш? Знаем че много хора от нас тук използват фейк профили, купуват страници, а и ги правят с лайкджакинг и най различни методи, това си е част от бизнеса, щом може да се прави, прави го, но не пречи и на другия. Или така гледате да избутате другите, че да останете само вие. Това са идиотски неща, замислете се. Вместо да си помагаме, ще си вредим. Шантава работа. Тук съм предлагал реклама в страницата ми, много хора само искаха да я видят и после са я репортвали, И защо? За да може да се рекламира в техните. Що за идиотска работа се питам? Мисля, че тук общността се е събрала за да си помага, а не да си вреди. Жалко, много жалко!
 
Ще е хубаво, ако бизнеса ти не ми се навира във фейсбуук отвсякъде с провокативни и фалшиви заглавия. Не знам двамата лаици наричащи ме "колега" ( със сигурност не сме колеги ) защо толкова се впрегнахте, явно виждате себе си в създателите на такъп тип bullshit сайтове, аз не съм визирал никого лично.
Можете да бъдете сигурни, че нямам нищо общо с русофилска пропаганда, или сайтове с аудитория глупаци и тролове, защото четящите активно такива сайтчета наричащи се медия и споделящи им контента, не са особено интелигентни.
Такива сайтове ( тип новинарска партенка ( еднодневка, щото като ги баннат от фейса, си правят нов домейн )освен със супер измислените заглавия + идиотски написани новини, се отличават с отвратителен дизайн, пълни са с реклами, лайкджакинг и всякакви хитринки, като се надяват този тип читатели с IQ <= 80 да цъка на рекламите и да споделя и предизвиква дискусия във фейсбуук.
Сменете си бизнес модела, ако мислите че спаменето във фейсбуук групи и пускането на партенки е добра бизнес идея = ами фейсбуук ще ви отреже все някога, не може да разчитате да заблуждавате с подобни псевдосайтове и да мислите, че имате сигурност.


пс: Вие сами се набутахте в примера с този тип сайтове, които споменах. Можете да посочите, кои новинарски сайтове имате, че да видим дали имате такива заглавия и контент, за които говоря аз, може пък да имате готини сайтове, аз не мога да знам, но се съмнявам, след като скочихте като госпожички.
 
Последно редактирано:
Засега този модел ми работи, така че, теб като не те интересуват такива сайтове, защо влизаш в тях? или от ей така, от комплексарщина си казваш - дай да репортвам? Фейсбук ще реже, заради такива кат "моралисти" теб.
 
Не може да навираш пълен БУЛШИТ и лайна като контент и да се надяваш, да не ти рипортват подобието на сайт, сещаш ли се?
Дай да го видим този сайт.
 
Ти знаеш ли кое е фалшиво и кое не е? Това че за теб е такова, не означава че и за другите трябва да е, Ай да си имаме уважението.
 
Ще е хубаво, ако бизнеса ти не ми се навира във фейсбуук отвсякъде с провокативни и фалшиви заглавия. Не знам двамата лаици наричащи ме "колега" ( със сигурност не сме колеги ) защо толкова се впрегнахте, явно виждате себе си в създателите на такъп тип bullshit сайтове, аз не съм визирал никого лично.
Можете да бъдете сигурни, че нямам нищо общо с русофилска пропаганда, или сайтове с аудитория глупаци и тролове, защото четящите активно такива сайтчета наричащи се медия и споделящи им контента, не са особено интелигентни.
Такива сайтове ( тип новинарска партенка ( еднодневка, щото като ги баннат от фейса, си правят нов домейн )освен със супер измислените заглавия + идиотски написани новини, се отличават с отвратителен дизайн, пълни са с реклами, лайкджакинг и всякакви хитринки, като се надяват този тип читатели с IQ <= 80 да цъка на рекламите и да споделя и предизвиква дискусия във фейсбуук.
Сменете си бизнес модела, ако мислите че спаменето във фейсбуук групи и пускането на партенки е добра бизнес идея = ами фейсбуук ще ви отреже все някога, не може да разчитате да заблуждавате с подобни псевдосайтове и да мислите, че имате сигурност.

Няма да влизам на вътре в нещата но точно хора като теб влизат в графа (Ниско образовани типове IQ <= 20 мислещи се за фройд) вместо да изливаш злоба и да цъкаш това е спам проста цъкни не харесвам страницата и си патрон, няма да видиш повече новини от този източник, иначе това с фалшивите новини само за твоя информация е от сайтове, основно руско бриближени и новините им са винаги на политическа тематика, губя си времето да пиша този коментар, просто се ядосвам на простовати хора.
 
@elflame Аз точно за такива политически сайтове говоря? :) . Не знам как прозвучах, като че ли по цял ден вися във фейса да репортвам сайтове. Репортвал съм :
bultimes. bg / блитз.бг и още 3-4 сайта, които бълват русофилска пропаганда, като цяло такива страници не посещавам, но набиват бая спам с фейк профили из разни групи, което е мега дразнещо.
 
@elflame Аз точно за такива политически сайтове говоря? :) . Не знам как прозвучах, като че ли по цял ден вися във фейса да репортвам сайтове. Репортвал съм :
bultimes. bg / блитз.бг и още 3-4 сайта, които бълват русофилска пропаганда, като цяло такива страници не посещавам, но набиват бая спам с фейк профили из разни групи, което е мега дразнещо.

Да дразнещо е но обективно сайта блитц не попада в тази графа, те са сериозна медия с над 30 човека персонал и милиони лева печалба, тука идва проблема, че покрай едните горим и другите, проблема който предстои е, че фалшивите новини вече защитават политиците и престъпниците, вече всеки ще каже това е фалшива новина и е оправдан! Масово хората говорят, че дори националните ни медии пускат фалшиви новини просто ако човек е на друго мнение давай това е фалшива новина! Прост пример - професор купува изпити, чрез поставени лица в университет, пишем статии репортажи, излиза той и казва това са фалшиви новини и е готов - вече всеки има оправдание, тръмп вече на всичко против него казва фалшиви новини!
 
@elflame Аз точно за такива политически сайтове говоря? :) . Не знам как прозвучах, като че ли по цял ден вися във фейса да репортвам сайтове. Репортвал съм :
bultimes. bg / блитз.бг и още 3-4 сайта, които бълват русофилска пропаганда, като цяло такива страници не посещавам, но набиват бая спам с фейк профили из разни групи, което е мега дразнещо.

Еми репортвай Блиц и Бултаймс, пак си остават от най-големите български сайтове. Хората за добро или зло ги харесват. Като вземете властта, създадете си народна social justice милиция и избийте несъгласните с вас, тогава ще спиш спокойно, че всички сайтове цитират само Хилъри, Обонго, Маркс, Енгелс и Кунева-Пръмова. Наистина прави лошо впечатление, че дори не репортваш за "фалшиви новини", т.е. нещо, което не се е случило никога и е тотална измислиц, а защото някой пише неща, които на теб не ти харесват.

Такива хора предадоха Левски. Такива хора бяха биячите на Стамболийски, с които той газеше по опозицията. Такива хора бяха тези, които избиха привържениците на Стамболийски. Такива хора организираха Народния съд. Такива хора бяха доносници през соц-а. :) Жалко, че изглеждате интелигентен, а не уважавате правото на свобода на словото, лични убеждения и прочее.
 
Просто парче си, сега разбирам защо се занимаваш да бълваш лайна и пропаганда в интернет, за друго не те бива => не ме занимавай повече, само ще те помоля да не ме наричаш колега.
 
И от мен имате репорт, поне 10 са фръкнали заради мен.
Аман от шитни, стига се се излагали и праветре нещо от което да не ви е срам.
 
Хайде продължете спора на лично...тук говорим за съвсем други работи, а не дали на някой бизнес модела е приемлив или не. За спорта да отбележим, че теслата продължава и всяка седмица ще има наказания явно.
 
Може леко извън темата, но тия от б л и т з яко ме дразнят с тия заглавия на новините вече не посещавам сайта им, но преди да напиша коментара влязох да видя дали нещо се е променило но не продължават в същия дух. Явно на тях им е позволено :D
 
Дайте и вие едно мнение: Ако дадена страница е била наказана, за в бъдеще по-предразположена ли ще бъде към ново наказание?

Не е сигурно да ти кажа...Лично аз не виждам никаква логика в това, което се случва в момента. Въпросът е защо не блокират всички страници, а избирателно?
 
Изпращам снимка на профила отключват го, тръгвам да приемам страници от профила и отново го заключват за снимка, другия ми профил е блокиран вече.

Проблема със забраната на страници да би да е от новини с големи букви, кофти новини?
 

Горе