Facebook - промени и новости

И аз съм така няма оправия с т'ва нещо не виждам оправия. Всичките ми профили са блокирани освен личния, а тези, които не са чакат преглед на снимката на лицето от 2,3 месеца...
 
Днес в нюзфийда само видеа ми излизат...няма почти никакви линкове. Съответно трафика пак наполовина...Не се спряха, а и спират буустнатите постове след ръчна проверка. Мазало!
 
Нищо не става с тоя Фейсбук вече, то се е видяло няма смисъл просто. Пуснал съм си едната кола за продажба и като я продам ще направя лъскав landing page на хубав продукт, ще инвестирам доста пари за професионална реклама и няма к'во да се занимаваме вече с глупости и да си хабиме нервите за нищо... Нито пари ще направиме по тоя начин, нито нищо...
 
Нищо не става с тоя Фейсбук вече, то се е видяло няма смисъл просто. Пуснал съм си едната кола за продажба и като я продам ще направя лъскав landing page на хубав продукт, ще инвестирам доста пари за професионална реклама и няма к'во да се занимаваме вече с глупости и да си хабиме нервите за нищо... Нито пари ще направиме по тоя начин, нито нищо...
я дай на лично каква кола продаваш :D
 
Еми хора к'во да ви кажа не мога да се оплача от рийча на страниците ама имам 2 малки страници, които имат нелош рийч на постовете, но не ми вършат работа. Проблема е профилите и спама по групите, най-много на това разчитах. Сега ще трябва да търся и да плащам на големи страници... И нещата би трябвало да се раздвижат
 
Според мен ФБ е почнал да рестриктира рийча умишлено. Забелязах, че ако пусна нещо силно, то вдига примерно до 100 онлайн и после за две минути го реже и го сваля на 40. А преди не беше така. Вие имате ли подобни наблюдения? Става въпрос за ФБ страници, не групи.
 
Има някаква истина в това. Все още, обаче е трудно да се правят категорични изводи. Но, че има някаква намеса, е факт.
 
Че то може отдавна :D даже и на страниците корицата може да се слага видео.

П.П червенокоски, а? :D
 

Горе