Facebook - промени и новости

Your Page has been blocked from sharing links. Това ограничение е временно и изтича в 21 юни 2017 г. в 08:01.

Днес сутринта го получих. Снощи бях пуснал един GIF и го споделих и 4 страници и на сутринта това, някой да е получавал такива забрани.
 
Не мога :(

Пише, че са депубликувани всички, което е странно защото последната седмица не ме бяха пипали имаха силен рийч и engagement.

Пускам обжалване, но без големи надежди.
 
Дай го тоя гиф да го споделя в страници непипани с месеци да видим какво ще стане.
 
Не мога :(

Пише, че са депубликувани всички, което е странно защото последната седмица не ме бяха пипали имаха силен рийч и engagement.

Пускам обжалване, но без големи надежди.

Не са наказани а депубликувани така ли ?
 
Директно депубликувани.

Нямат крайна дата за наказанието :(

И аз бях така с десетина страници, върнаха 3-4, после ги наказаха, после пак ги публикуваха без наказание, сега пак са депубликувани. Явно и те не знаят вече какво правят и омазаха всичко...
 
И аз бях така с десетина страници, върнаха 3-4, после ги наказаха, после пак ги публикуваха без наказание, сега пак са депубликувани. Явно и те не знаят вече какво правят и омазаха всичко...
Славчев, ще дойдеш на мойта ама ще е късно :D И пак апелирам да обърнете повече внимание на групите - там нещата стоят доста по-добре!
 
Май няма значение какво се пуска.... На мен ми блокнаха 2 страници, в които не е поствано от 2-3 седмици
 
Няма никакво значение какво и колко пускаш. Тия наказания са автоматични. Явно щом попаднеш в списъка - блокват на някакъв случаен принцип.
 

Горе