Facebook - промени и новости

Колегите, които ползва фейсбук като инструмент за трафик към сайт, ще споделят ли какво се случва в момента при тях, по повод новостите.
Ако промотирате линкове и имате наблюдения също.
Това което чета навсякъде е че наистина ще има промени, но би трябвало за потребители, които ползват ФБ за бизнес цели и влагат средства, за да изкарат - да не се отрази.
 
Много интересно. Днес при опит да вляза в една от фейсбук страниците си ме насочва към профила на Зукърбърг. Това да не е някакво ново трол наказание на фейсбук? :)

P.S. Оправи се.
 
Последно редактирано:
Здравейте,
Някой знае ли метод за рекламиране на страници и публикации, свързани с криптовалути? Тук не става въпрос за промотиране на ICO или нещо подобно, а за реклама на информационен уеб сайт на същата тема.
Вчера фейсбук отказаха да рекламирам при тях, но след около 20 опита успях да пусна реклама, която в последствие бе деактивирана отново. Някой да се е сблъсквал с проблеми, които са свързани от новите им правила относно криптовалутите?
 
Здравейте,
Някой знае ли метод за рекламиране на страници и публикации, свързани с криптовалути? Тук не става въпрос за промотиране на ICO или нещо подобно, а за реклама на информационен уеб сайт на същата тема.
Вчера фейсбук отказаха да рекламирам при тях, но след около 20 опита успях да пусна реклама, която в последствие бе деактивирана отново. Някой да се е сблъсквал с проблеми, които са свързани от новите им правила относно криптовалутите?

Всичко свързано с темата е забранено при тях за реклама! Те си казаха мнението, че това е измама и няма да рекламират такива неща, само гоогле и други мрежи може да ползваш.
 
Всичко свързано с темата е забранено при тях за реклама! Те си казаха мнението, че това е измама и няма да рекламират такива неща, само гоогле и други мрежи може да ползваш.
Аудиторията ми е във фейсбук за съжаление, но все пак рекламите не се одобряват от човек, което означава че може и да се прескочат по някакъв начин.
 
Кое е по-удачно за трафик към новинарски сайт - страници или групи?

Това от което имаш най - много и това което е най - активно! Колкото и активна група да имаш, ако имаш примерно два пъти по - голяма страница.. и обратното. Важно е да се гледа актиността на хората, било то в група или страница
 
При мен рийчът днес е доста зле. Не мога да преценя дали статиите ми не са удачни или просто денят е такъв.
 
Имам чувството, че нещата се скапаха от два дни, откогато промениха начина, по който изглеждат статиите в newsfeed-а. Направо е ужас в момента..
 
Аз също :D

Най-голямата ми страница в момента е 20К и е бая зор с трафика.
 

Горе