Facebook - промени и новости

И при мен тия дни е доста слабо.. 40k Reach-а.. Пък съм стигал до 200, а страницата е едва с 10k likes. :D
 
Нещо странно видях днес, почти 10 000 човека са изчезнали от групата ми ......
.... не искaм дa ви плaшa но и нa мен от чисто новa стрaницa нa месец и нещо ми изчезнaхa 3500 човекa...и погледнaх в друг мой профил съм писaлa нa този ден преди 3 години че пaк сaми изчезнaли хaресвaния...
 
.... не искaм дa ви плaшa но и нa мен от чисто новa стрaницa нa месец и нещо ми изчезнaхa 3500 човекa...и погледнaх в друг мой профил съм писaлa нa този ден преди 3 години че пaк сaми изчезнaли хaресвaния...

Върнаха ми се, явно нещо се е бъгнало :D
 
Току-що забелязах, че във фейса вече може да се качва и музика и да се слуша по подобие на iTunes. Не си поплюва Зуки...решил е да обедини всичко в едно и да убие Тубата и Гугъла...
 
Току-що забелязах, че във фейса вече може да се качва и музика и да се слуша по подобие на iTunes. Не си поплюва Зуки...решил е да обедини всичко в едно и да убие Тубата и Гугъла...
myspace #2
Стана е бати тъпия сайт. Праща ми някой някаква снимка и чакам 5+ секунди докато я видя. Докато ми зареди приятелите, докато зареди коментарите, фийда отзад, известията и т.н. и накрая за да видя някаква тъпа снимка. Правят го все по-тежък за използване и напълно ме отказват от него.
 
Поставени са ограничения на еди коя си страница.
Stories from your Page are not being shown in News Feed. This could be due to activities from your Page that don't comply with Facebook's policies. Това ограничение е временно и изтича в 22 март 2018 г. в 13:30.

Поставят ли ви такива на вас? Причина?
Тези поне да пускаха обяснение, защо го правят, а не да ми хвърлят 1 документ, да чета който е дълъг 15 километра..
 
На мен днес ми излезе да си верифицирам домейна, за да мога да публикувам.
 
myspace #2
Стана е бати тъпия сайт. Праща ми някой някаква снимка и чакам 5+ секунди докато я видя. Докато ми зареди приятелите, докато зареди коментарите, фийда отзад, известията и т.н. и накрая за да видя някаква тъпа снимка. Правят го все по-тежък за използване и напълно ме отказват от него.

Абсолютно. Супер тежък и тегав е за ползване, претрупан и прочее. Ако не ми беше за работа, отдавна да съм се отказал от него.
 
Проблема бил че трябвало да сложа og:image сега работи, но в hootsuite продължава да ми изписва че скоро ще трябва от всеки профил който публикува да се верифицира домейна и да се добавят страниците към него
 
Аз тези дни се зачудих за нещо. Ясно е, че новият алгоритъм вече е в действие и всички виждаме/усещаме промените. Въпросът е - приключиха ли FB с промените или ще става още по-зле? На някои места четох прогнози, че постепенно рийчът на пъблишърите ще стане НУЛА процента. Да го оставят така, както е в момента - пак добре. Но ако продължават да свалят рийча, тогава не знам вече..
 
Според мен все още бърникат, защото две различни страници на еднаква тематика (феновете са различни) - както вървяха двете във възход, едната й се срина рийча без видима причина.Поствам еднакви неща в еднакви часове за двете.
 

Горе