Facebook - промени и новости

Здравейте,
Опитвам се вече втори път да си направя фейсбук профил. Като го направя веднага ме блокирват под предлог че съм много активна, което не е така. Просто си направих профил, не съм добавила нито приятел, не съм качвала нищо друго освен снимката си.Поискаха ми снимка и до там....Имейла с който регистрирах профила е абсолютно нов.

Пишеше нещо от рода на- Забелязахме необичайна активност в профила ви. Онлайн не съм стояла повече от 10минути, защото ме спряха. Активност разбирам да качвам снимки, да споделям, да коментирам....нищо от това не съм правила.Само до вметна че поисках втори профил да си направя. Не мисля че е проблем. Много хора имат по няколко.

Телефонен номер добавяш ли? Препоръчвам даже да създадеш профила от телефон, после добавяш мейл, потвърждаваш го. Никакви женски снимки веднага! Може да харесаш някоя друга страница, да се присъединиш към група. Няколко приятеля да ти пратят покани, приемаш ги и другите от твоето обкръжение да ти излязат в "препоръчани". Важно - за линкове забрави!
 
Въобще не съм видял подобрение. Едвам стигам 1000-1500 рийч на линковете :(
Снимките са си с нормалния рийч.
 
При мен има засилване спрямо последната седмица
 
По мои наблюдения в страници в които рекламирам си има подобрения. Не е вечен Умрялник :D 1 ден зле - 1 ден бива. Не се спичайте, няма как да отрежат тотал страниците. Има спад, но това е за отсяване на мишките винаги е било така :)


А аз да питам друго покрай новостите на прословутия фейсБОКЛУК......
Някой ползва ли приложения? fb apps ... и имате ли проблеми с тях? Или по-скоро решения.
Ползвам да кажем такива за тестове.. информация си взима каквато поискам... снимки, имена, приятели, мейли всичко.. обаче 1 час работи после 2 часа не работи... по специално снимките правят проблем... Забелязах при един подобен сайт не му е спирало да работи... апа е същия... всеки път като моите спрат поглеждам неговия .. работи ...

Някой да има идеи как да се оправи това? Да не би да трябва да се бутне нещо... ама пък някой път ми работи без да пипна нищо и след известно време пак спира, после пак се оправя ... е*ати тъпия фейсбук не спряха да пипат и да серат ....
 
Казвате след последните новости външните приложения ще са леш, но странното е че само при мен са леш.....

Ето пример тоя сайт http://murdai.be/ всичко си работи, мога да пратя още камара други винаги работят, а при мен се е*ава постоянно... сменях IP-та променях настройки на php, сменях версии на API незнам какво да направя вече.... днес например почти целия ден работеше и си казах "Аха оправи се..." и к*р... пак спря... сега гледам пак работи, но постоянно спира без да се правят никакви промени по нищо и също така си се оправя без да бутаме нищо...
Някой с такива сайтове ? Някакви идеи как да реша проблема....
 
Казвате след последните новости външните приложения ще са леш, но странното е че само при мен са леш.....

Ето пример тоя сайт http://murdai.be/ всичко си работи, мога да пратя още камара други винаги работят, а при мен се е*ава постоянно... сменях IP-та променях настройки на php, сменях версии на API незнам какво да направя вече.... днес например почти целия ден работеше и си казах "Аха оправи се..." и к*р... пак спря... сега гледам пак работи, но постоянно спира без да се правят никакви промени по нищо и също така си се оправя без да бутаме нищо...
Някой с такива сайтове ? Някакви идеи как да реша проблема....
Пробвай с друго приложение
 
дали ще остане така завинаги или ще се оправи това с реача за ся е с 50% - 70% надолу и няма намерение да се променя
 

Горе