Facebook - промени и новости

В нито една страница, нито един линк, към нито един домейн няма никакъв риийч - пълна нула! В групите има рийч.
 
При мен е дъното, но се чудя дали домейните са резнати или страниците. Какво рекламираш?

В момента нищо - искам да напомпя хубаво страницата и после да пусна някакъв сайт.

Ама къде се похвалих... днес нямам пост с над 1к рийч.
 
Здравейте, как Ви е рийчът тези дни? При мен пак са минали с голямата секира.. Излезе ли ви и съобщението от фейсбук, че съвсем скоро на всяка страница ще пише, кой я управлява?
 
Фейсбук автоматично ме разлогна. Когато се опитвам да вляза и през двата браузъра ми пише
Login Error
An unexpected error occurred. Please try logging in again
Опитвам се да си сменя паролата, но съм сигурен, че ми е тази, която пиша, но не ми пращат кода. Някой случвало ли му се е подобно нещо и как е решил проблема?
А, да, на телефона съм си логнат все още.
 
Фейсбук автоматично ме разлогна. Когато се опитвам да вляза и през двата браузъра ми пише
Login Error
An unexpected error occurred. Please try logging in again
Опитвам се да си сменя паролата, но съм сигурен, че ми е тази, която пиша, но не ми пращат кода. Някой случвало ли му се е подобно нещо и как е решил проблема?
А, да, на телефона съм си логнат все още.
Май нещо се бъгнали. И при мен е така :)
 
Замразиха рийча или ми наказаха сайтовете? При вас как е? При мен от 10 дни, да не кажа 2 седмици рийча е трагедия и от 1,4 млн фена правя по 30-50 к импресии трафик...страница с 200 к дава 500 рийч на всеки линк...максимум! Как е при вас? Пробвахте ли с нови домейни или е същото?
 
Пипат нещо... дано се вдигат нещата..
 
Пипат яко нещата . Аз споделям линк в профил със 5000 приятеля и 17к последователя рийч 5-10. Това нормално ли е
 
Мисля,че е време да спрем да обсъждаме достигането.Рийча никога няма да се възстанови като в "старите времена" ако мрежта не промени коренно политиката си.С течение на времето отделните потребители натрупват все повече харесани страници/групи.Давал съм си труда да разглеждам обстойно потребители които харесват моя страница.Има хора който в списака си имат по 10 харесани от тях страници,което за мен е нормално,но повечето имат по 50-60 харесани страници.Има потребители с по над 100,намерих и един с 253 харесани страници.Как да достигне публикация до потребител харесал 100 страници ,ако всяка от тях дневно пуска 3 публикации??Как точно ще му бъдат показани 300 публикации?И какъв е смисъла от това дори и да има някакъв тайствен начин това да стане?Той ще реагира на всичките ли??Помислете,само хората който пишем тук-вероятно всеки от нас има по няколко страници,всяка от които е с десетохиледен размер ,има хора с милионни фенове, в страна като България с общо регистрирани потребители от порядъка на 3 000 000??След 1-2 години работа всеки от нас ще има страница с 500 000 + харесвания?Вече почнахме да се радваме на 5 % достигане....Отделно политиката от страна на мрежата която допълнително подтиска достигането.В интерес на истината аз по бих харесал ситуация да имам 10 000фена и публикациите ми да достигат до 80% от тях отколкото да имам 100000 и да достигам до 3%от тях.Незнам дали някога ще променят политиката си по харесване на страниците,но в този си вид за мен става все по безмислена.
 
Последно редактирано:
До някаква степен си прав, ама нали знаеш, че голяма част от хората са нон-стоп с телефон в ръката и рефреш на фейсбука през 5 минути...Давам пример с моя профил - личния. Харесал съм около 20-30 страници, но от тях не виждам почти нищо. Само 5-6 са редовните, от които получавам. Явно по-някакъв начин алгоритъма е отчел, че са ми важни - харесвания; коментари; ангажираност; От другите не получавам ни вест, ни кост. В момента нюз фийда е 70-80 % с постове от приятели, много, от които ти ги показва цял ден, дори повече, без значение, че си ги видял и не си направил никаква реакция.

Общо взето се борят по някакъв начин с фалшивите новини и се мъчат да ограничат превръщането на социалната им мрежа в машина за трафик, каквато несъмнено е.
 
Нещо правят...спря публикуването с хотсуит и освен това изтри всички публикации, които са публикувани от там. Не дава да се логнеш в нито един акаунт. Пише The provided app ID does not look like a valid app ID. Тъкмо си оправиха сайта и всичко и викам, айде почваме...и йок хахах
 
Замразиха рийча или ми наказаха сайтовете? При вас как е? При мен от 10 дни, да не кажа 2 седмици рийча е трагедия и от 1,4 млн фена правя по 30-50 к импресии трафик...страница с 200 к дава 500 рийч на всеки линк...максимум! Как е при вас? Пробвахте ли с нови домейни или е същото?
100К страница ми дава 30-50 рийч на линк :(
 

Горе