Facebook - промени и новости

Въпросът е дали ще ги пуснат или да ги отписваме и по-интересния въпрос е защо сайт 1 и сайт 2, които реално правят едно и също ги третира по различен начин? Тоест сайт 1 яде банана, сайт 2 му дава страшен рийч и всичко...
Поне за момента не е от страниците, което е добра новина. Също така новите домейни директно ги реже и ограничава...
 
Някои имали идея как се прави това с линковете
9485353J.jpg
 
Въпросът е дали ще ги пуснат или да ги отписваме и по-интересния въпрос е защо сайт 1 и сайт 2, които реално правят едно и също ги третира по различен начин? Тоест сайт 1 яде банана, сайт 2 му дава страшен рийч и всичко...
Поне за момента не е от страниците, което е добра новина. Също така новите домейни директно ги реже и ограничава...

Отказвай се...
 
никои ли не знае как се прави ?

Не знам, но това което виждам е само сайтове от България които имат Фб страница за съотвеният сайт го имат.
В бъдеще предполагам, ще достигне до всички - ще хване whois...
 
ФБ пак полудяха - трие ми постове, които уж не отговарят на правилата им, а самите постове събират по 6-7000 харесвания и 2-3К споделяния.... И са за снега в родопите :)
 
От 4 дни публикациите в една от страниците ми не могат да се споделят - само могат да се харесват... зукито пак се е надрусал нещо.
 
ФБ пак полудяха - трие ми постове, които уж не отговарят на правилата им, а самите постове събират по 6-7000 харесвания и 2-3К споделяния.... И са за снега в родопите :)
А пише ли ти защо ги трие или направо ги маха?
 
Пише, че не отговаря на правилата на фейсбук.
 
Колко пъти ти го направи? Пише ли, че може да ограничи в бъдеще публикациите от профила ти?
 

Горе