Facebook - промени и новости

Как да си сложа иконка "i"за информация относно сайта? Гледам почти всички големи сайтове в БГ вече го имат...примерно дама бг, актуално
 
Как да си сложа иконка "i"за информация относно сайта? Гледам почти всички големи сайтове в БГ вече го имат...примерно дама бг, актуално
Вече питах и аз но никои не знае или става автоматично и още не е станало с нашите сайтове или има нещо друго...
 
Вече го има и в България...обаче като гледам май е само на големите сайтове...никъде в интернет няма инфо, явно не се добавя ръчно, а по преценка на ФБ...
 
Едно i повече или по-малко, who gives a flying fuck. Обяснете ми защо този ползва латиница в постовете си?

За да привлече повече внимание, най-вероятно. Сигурно го е видял в някой youtube клип. Но uзrлежда непрофесионално. Даже не навсякъде ru uзползва.
 
Едно i повече или по-малко, who gives a flying fuck. Обяснете ми защо този ползва латиница в постовете си?

Същата Щуротия, Като Това, Всеки Да Ползва Главна Буква За Всяка Дума :D
 
При мен на някои линкове е много добре, на други е достаааааа зле. Тва не е първия път, няма и да е последния.. :D
 
Последно редактирано:

Горе