Facebook - промени и новости

Сигурно Зукито е партия с БХК, Евророма и не знам си какви там други организации в защита на братята индианци :D

Закривайте всичко и купувайте ниви за картофи. Бат Бойко отдавна даде акъл, а той е неизмерим капацитет :D
 
Фейсо е за мързеливи ора. Тоест.... като не им става вече - обвиняват жена си или кучето.
 
„Това си е фишинг на пароли за електронни пощи, които никой друг, освен техният собственик не трябва да знае“ – възмущава се в своята Twitter страница потребителят e-sushi, който първи обърна внимание на некоректните действия на Facebook.

https://www.kaldata.com/it-новини/още-веднъж-facebook-е-искал-от-новите-потреби-307270.html
 
Здравейте! В рамките на 4 месеца купих три нови домейна, но адсенс не ме одобряват за реклами. Преди нямаше проблем, но от декември явно имат нови правила. Статиите ми са с оригинално съдържание, вкарвам и трафик, но без успех. Не ми дават дори и конкретна причина, а само, че са открили нарушения в сайта ми...
 
Здравейте! В рамките на 4 месеца купих три нови домейна, но адсенс не ме одобряват за реклами. Преди нямаше проблем, но от декември явно имат нови правила. Статиите ми са с оригинално съдържание, вкарвам и трафик, но без успех. Не ми дават дори и конкретна причина, а само, че са открили нарушения в сайта ми...

Не си само ти.
 
То даже вече и нови кодове не могат да се правят, поне при мен. Дава ми опция, че има нов тип реклами, но като цъкна създаване на нов рекламен елемент и дава грешка... Вече 2 седмици
 
Трафика е ограничен яко от към новинарски сайтове и ще стане още повече ограничен поне виждам като пускам нова и примерно сайт за почивки разликата е голяма новината не достига от повече до 4-5 хил а за почивките достигат до над 50 хил. страницата не е много голяма все пак 135 хил но активна на макс
 
От десет дни става нещо из ФБ. Има ли хора, нана кои всичко им е наред с рийч, трафик?
 
Днес получих значка топ фен в страница с 91 - 92 000 харесвания, без да съм споделял нищо, без да съм публикувал нищо, просто съм харесал няколко публикации във времето и са ме отбелязвали 3 - 4 пъти, поне по спомени това пресъздавам като активност. Да не би страниците да раздават топ фен значки на килограм да печелят повече активна публика или Фейсбук си има собствен алгоритъм, който явно не отчита само споделяне и коментари? Стана ми странно, защото близо 300 човека са получили същата значка тези дни, но лично аз не съм от активните хора, които споделят, коментират и публикуват.
 
Страшна схема са измислили с новия алгоритъм...сега кво - ако си набиеш яко вътрешни и външни линкове, ще влезеш в графата "авторитетни сайтове" според ФБ?
 
Страшна схема са измислили с новия алгоритъм...сега кво - ако си набиеш яко вътрешни и външни линкове, ще влезеш в графата "авторитетни сайтове" според ФБ?

Я пак, че не се разбра това което казваш... Къде го видя това :)
 
При нов ад акаунт ФейсБук ни прави лимит 1.5 долара на транзакция. След три транзакции по 1.5 долара го вдигна на 2 долара. НКартата има 80 транзакции седмично, след това я блокират. Някой знае ли след 2 долара дали ще вдигнат рязко лимитите? Дали е някакъв пореден бъг? Първо прие картата от втория път, после това чудо с лимитите.
 

Горе