Facebook - промени и новости

Някой пробвал ли е да регистрира нов профил скоро, колкото пъти опитвам от различни компютри и ip все ми иска телефон ... Така ли ще е за напред? Някой знае ли някакъв надежден service който мога да използвам за временен телефон за верифициране на акаунт? Дори и платен да е. Не ми се разправя с мобилните оператори да ходя да купувам предплатени карти...
При мен не само, че ми иска телефон, ами когато въведа такъв, пак не става. Когато след това опитам да регистрирам друг профил от друг компютър с този телефон, пак не става, защото е зает.
При мен поради някаква причина няма начин да се регистрира нов профил. А когато опитам да го направя и се откажа, имам и проблеми с влизането в моя за известно време.

Може да пробваш и през ТОР браузър, но там повечето IP адреси са баннати.
 
При мен не само, че ми иска телефон, ами когато въведа такъв, пак не става. Когато след това опитам да регистрирам друг профил от друг компютър с този телефон, пак не става, защото е зает.
При мен поради някаква причина няма начин да се регистрира нов профил. А когато опитам да го направя и се откажа, имам и проблеми с влизането в моя за известно време.

Може да пробваш и през ТОР браузър, но там повечето IP адреси са баннати.


Пробвах през тор, поиска ми телефон. Предполагам, че там от повечето IP отдавна са легистрирани десетки профили. Вчера един приятел ми регистрира един профил. За момента тръгна без телефон. Сега се чудя как да го раздвижа, без да ми иска телефон. Да изчакам няколко дни ли. Че при един от опитите ми, регистрирах профил, тръгнах да качвам basic информация - работа и т.н и веднага ми поиска телефон. Даже не бях пращал покани, та се чудя кое е най-правилно. Мисля да изпратя покани от мои профили към този и да ги приема. Един вид - че хората търсят този човек, т.е не би следвало да е фалшив. Знам ли им алгоритъма какъв е ...
 
До хората които ползват "hootsuite" не съм доволен от новия "Composer" - лично аз си дадах своя "FeedBack", реших да подсетя, че и ако Вие се дразните може да направите същото.. дано да върнат стария или поне да го оправят...
 
Няма да го върнат, както няма да върнат и класик едитора на ВП :) Всеки гледа да модернизира нещо, макар че всеки нов опит е греда...
 
Няма да го върнат, както няма да върнат и класик едитора на ВП :) Всеки гледа да модернизира нещо, макар че всеки нов опит е греда...

За сега след разговор с поддръжката на там отиват работите, но въпреките това ще прегледат предложението ми...поне така писаха
 
Как Ви е рийча по страничките? При мен от днес (10 май) е драстично слаб... споделя се в аудитория от около 2 милиона лайка и резултатите са, все едно не се споделя... :/
 
Как Ви е рийча по страничките? При мен от днес (10 май) е драстично слаб... споделя се в аудитория от около 2 милиона лайка и резултатите са, все едно не се споделя... :/

Със 111к хора правя 1,6М на седмица, което май бива. При теб как се изразяват нещата в цифри?
 
В една от страниците ми не мога да споделям никакви линкове, изобщо не ги зарежда... Някой с подобен проблем?
 
Рийчът е орязан яко в момента. Сигурно заради изборите.
Аз такива нива на трафик не съм виждал никога. Това граничи с лудост в момента. На огромни страници по 500-1000 човека рийч, на статии, които са имали хиляди кликове...
 
Много рязък спад последните няколко дни, от 4000 рийч и 200 лайка средно на пост, последните ми 2 публикации едвам минават 1000 рийч и 50 лайка...
 
Здравейте на всички след около 2-3 седмици подготвяме да пускаме БОТ система свързана със Фейсбук, инстаграм, ютуп, и също така ще работи за новинарски сайтове съответно ще можем да си позволим доста голяма рийч благодарение на този бот дори и без Фейсбук. Ако решите че ще сме ви полезни повече инфо на лично. Поздрави
 
Здравейте на всички след около 2-3 седмици подготвяме да пускаме БОТ система свързана със Фейсбук, инстаграм, ютуп, и също така ще работи за новинарски сайтове съответно ще можем да си позволим доста голяма рийч благодарение на този бот дори и без Фейсбук. Ако решите че ще сме ви полезни повече инфо на лично. Поздрави

Прати ми информация какво точно ще прави този "бот".
 

Горе