Facebook - промени и новости

Колеги, има ли ли сте такъв случай: поствам линк за първи път в страницата, facebook го трие веднага, като ме информира че е спам, същото прави и с уникални снимки - трие ги веднага, съобщавайки ми, че е спам, а аз ги публикувам за първи път и то еднократно?
На ден публикувам до 5 поста на страницата.
 
Сезона почна! Вярно, хората пак са на телефоните, но някак си ФБ вече не е толкова "модерно" или как да кажа "интересно" може би е по - точната дума. Забелязвам едни и същи неща да се въртят години. С ново съдържание трафика се вдига, но докато оцелим кое върви, времето си минава..

Желая приятно и спокойно Лято и голям трафик!
 
Къде избегаха recommendations/reviews ? Само аз ли не ги виждам ?

пробвай от друг профил. Имам профили които нямат право да дават ревюта, явно са блокирани по някакъв начин.
 
Щом Анди Руиз победи Джошуа , надежда винаги има! Ха дано отпуснат малко трафик в отпускарския сезон , че черешите са скъпи :D
 
Някой с проблеми последните 2-3 дни при подсилването на публикации и платени реклами във фб? Нещо много бавно ги одобрява - говорим за снимки за онлайн магазин, а не за линкове. След като ги одобри пък резултатите са плачевни..
 
Някой в последния час да има проблеми с линкове ? Снимка нещо не излиза дори да се мине през дебъгера... пак ли са осрали нещо ?
 
Някой в последния час да има проблеми с линкове ? Снимка нещо не излиза дори да се мине през дебъгера... пак ли са осрали нещо ?

И при мен така, но на някои линкове, не всички. Не стига, че е дъното, ами пак барат :D
 
пробвай от друг профил. Имам профили които нямат право да дават ревюта, явно са блокирани по някакъв начин.

Пробвах от няколко профила. Гледах и страници на Еконт и Спиди, където имаше много ревю-та ама сега ги няма. При Вас така ли е ?
 
Явно отново работят, дано да не отнеме много време
 
SB7QZ9S.png


от 0.01-0.02 цента (България)

При други има ли проблем ?
 
Нещо пак пипат по - линковете...
 

Горе