Facebook - промени и новости

И според мен бърникат нещо, защото никога не съм имал проблем с линковете, а днес ми засича някои като спам и ги маха. После пускам друг линк от същия сайт и го приема. Или пък един и същи линк в една страница го приема за спам в друга - не. Каша :)
 
Снимките ми се виждат добре, но линковете... не виждам да има официална новина, може би я пропускам или не са сметнали за нужно да ни споделят намеренията си.
 
Според мен е временно..помня, че преди месец-два пак беше така..всичко го даваше спам за няколко часа..явно нещо тестват или нз..
 
И при мен всеки линк ми го отбелязва като спам. Интересното е, че на една от страниците ми изчезна опцията да слагам отложени публикации, имам само "сподели сега". Дано наистина да е временно.
 
И при мен всеки линк ми го отбелязва като спам. Интересното е, че на една от страниците ми изчезна опцията да слагам отложени публикации, имам само "сподели сега". Дано наистина да е временно.

Не е временно, трябва да влизаш през "Студио за създатели"
 
Някой в последния час да има проблеми с линкове ? Снимка нещо не излиза дори да се мине през дебъгера... пак ли са осрали нещо ?
Същия проблем, бях се уплашил, че нещо в сайта ми има.. Някой линкове са със снимка други само линк се появява.. Вече 3ти ден
 
Странно, че толкова дълго време отнема да оправят проблема.
 
Някой има ли обяснение защо, как и колко дълго рестриктира домейн във ФБ? Например домейнът е на 2 месеца, не му пуска рийч, а на друг, който е на около 6 мекеца е ОК?
 
Домейна не съм го сменял, в една има някакъв рийч.. в друга няма никакъв.. според мен проблема е в страницата, не в домейна.
 
При мен вече 3-ти ден,при пуснат линк от който и да е сайт,рийча е от 0 до 3 най-много,все едно нищо не публикувам.При публикуване на снимка и картинка без линк,рийча е нормален.Това за пръв път ми се случва.Страницата е със 140 хиляди лайка.Дано това е временно,че иначе зле.Тествах линк от мой сайт в страница на приятел и рийча и всичко си беше наред.
 
Домейна не съм го сменял, в една има някакъв рийч.. в друга няма никакъв.. според мен проблема е в страницата, не в домейна.
Проблема е със сигурност в страницата.Имам го същия от 3 дни.Преди да стане това ми маркираше всеки един линк за спам ,още при насрочването
 
И при мен всеки линк ми го отбелязва като спам. Интересното е, че на една от страниците ми изчезна опцията да слагам отложени публикации, имам само "сподели сега". Дано наистина да е временно.
Я дай един скрийншот на това чудо дето няма отложени публикации...
 

Горе