facebook - таргетиран трафик

nortrant

Well-Known Member
здравейте,
как да привлеча повече приятели във фейсбук страницата на EN магазин за дрехи ?

Мерси предварително!
 
От: facebook - таргетиран трафик

Направи една кампания примерно с награда iphone или ipad
 
От: facebook - таргетиран трафик

така таргетиран ли ще е ? Ще се набутат всякакви ...
 
От: facebook - таргетиран трафик

фейсбук реклама и таргетираш какви хора искаш да я виждат-регион,възраст и други такива
 
От: facebook - таргетиран трафик

За таргетиран трафик имаш два варианта:

1. Пишеш в търсачката clothes и намираш страници с много фенове. Свързваш се със собствениците им и ги питаш за реклама.
2. Чрез реклама във facebook. Там освен да избираш държава, език, пол, години и т.н., можеш да избираш хората по интереси, например clothes или buying clothes или още по-точното buying clothe online.
 
От: facebook - таргетиран трафик

а рекламата как се купува? някъде може ли да прочета колко струва и т.н.

извинете ме но до сега не съм работил с фейсбук и ми е "тъмна индия" ...
 
От: facebook - таргетиран трафик

а рекламата как се купува? някъде може ли да прочета колко струва и т.н.

извинете ме но до сега не съм работил с фейсбук и ми е "тъмна индия" ...

Рекламата е от facebook ads и работи по подобен на adwords начин. Колеги във форума предлагат фейсбук ваучери за реклама.
 
От: facebook - таргетиран трафик

така таргетиран ли ще е ? Ще се набутат всякакви ...

Зависи как го представиш. С адс ще можеш много повече да се ограничи и таргетира, но няма да го има стимула
 
От: facebook - таргетиран трафик

мисля в началото да купя реклама .. по-нататък ще видя;
а тази реклама като я купя, какво всъщност става?

думата реклама я разбирам по-различни начини ...

например за ваучер за 100$ какво мога да направя/купя ?
 
От: facebook - таргетиран трафик

От сорта на Г адс. Залагаш си клик цена и на какви категории потребители дая показва.
 
От: facebook - таргетиран трафик

ясно, значи не е сигурно че поне половината се станат приятели във фб страницата ?
 
От: facebook - таргетиран трафик

Да, виж в пазара/реклама има хора които развиват ФБ страници и групи, а и гарантират. Плащаше се след постигнатия резултат. Мисля че Иво има доста добър опит
 
От: facebook - таргетиран трафик

Здравейте,

Да не отварям нова тема ще пиша в тази. Въпроса ми е за фейсбук рекламата, може ли да и се зададе лимит на кампанията?
Днес създадох една ей така за тест и избрах да плащам през пайпал. Мина там каквото мина и никъде не ме пита за сума. Та в пайпал акаунта имам 2 -3 евро. Мога ли да кажа някъде при настройката на фейсбук рекламата, че примерно като стигне 2 евро разходи да прекрати показването на рекламата? Или ще чарджи сметката докато не спра рекламата или не свършат парите.
 

Горе