Facebook тестовата ми реклама, статистики след 1 месец

radev

Well-Known Member
Може би се чудите как върви и колко е ефективна рекламата във социалната мрежа Facebook.
Аз стартирах една пробна преди около месец почти с ваучер за 50 долара от GoDaddy.

ето как протече моята реклама във facebook, вижте как стоят нещата и можете да си прецените за вас ако някой се вълнува.
 
от скоро посещавам facebook редовно и ми харесват рекламите там - дори и аз посещавам сайтове рекламирани там. Мисля да пробвам един месец с бюджет от долар на ден.
 
От: Facebook тестовата ми реклама, статистики след 1 месец

цената на клик е добре, с един 1 долар може да имаш около 10 клика на ден, аз толкова имам.
ако имаш зарибяващ за юзърите сайт, действай
Може да си вземеш и един хостинг пакет от ГоДеди за 3 месеца и имаш 50 долара Facebook рекламен бюджет. Ако го ползваш с един долар на ден, почти за 2 месеца ще ти се черпи само ваучера
 
От: Facebook тестовата ми реклама, статистики след 1 месец

Добра статия Радев, браво, има ли нещо свежо, дао ала бала да гласувам :) Иначе и аз си търся ваучер за фейсбуук, че имам какво да им предложа на връстниците ми :)
 
От: Facebook тестовата ми реклама, статистики след 1 месец

В дигиталпойнт са раздават наляво надясно ваучери :)
 
От: Facebook тестовата ми реклама, статистики след 1 месец

И аз имах тази чест да пробвам рекламната в фасебоока с валчер от 50долара за сайта ми за оригами.
и най забавното е че когато изчерпих около 35 долара от валчера . Валчера изтече и започнаха да ме чарджат от дебитната карта.
Затова радев направи си сметка дали след изтичането на валчера искаш да продължаваш с рекламите в фацебоока
 
От: Facebook тестовата ми реклама, статистики след 1 месец

Браво бате. Евалата за статията. Доста шум ще се вдигне, тъй като представлява интерес за почти всеки искащ да пробва там. До колкото си спомням имаше някой с ваучери за по $100. А не спомена за трафика....бива ли го? Потенциялните клиенти ... там ли са? Каква е конверсията.....надявам се да споделиш ;)
 
От: Facebook тестовата ми реклама, статистики след 1 месец

Начи пичове, шум има сички се кефят, все повече се говори за facebook.
Конверсия нямам за сега. Като минат празниците сега има още половин ваучер до края на Януари ще ме изкара и ще видим как ще са нещата в по-работно време.
Но слабо вероятно е уеб дизайна да има кой знае каква конверсия
трафика е 10 посещения на ден с 1 долар, 10 ценка е кликчето.
Но по социални и масови сайтове ще са много добре пласирани. Ако имам нещо юзърско, там несъмненно ще се възползвам

Sammy, няма свежо ама ако искаш пусни, ще гласувам :)
 
От: От: Facebook тестовата ми реклама, статистики след 1 месец

Много полезна информация, благодаря Радев. Евентуално се замислям да си взема хост и там, ще видим на къде ще тръгнат нещата.


Вземи си, може да се плаща помесечно а не пари на куп. Аз така си карам там от година и кусур. Лично аз съм много доволен. Взимай Unlimited хоста има най-много бонуси и върви на пушка и забелязвам, че сайтовете се класират добре в търсачките, хостнати там :)
може да е фантазия просто и късмет, но аз си вярвам, а вярата прави чудеса :twisted:

Най добре ако искаш вземи си новия промо хостинг, споменал съм го в статията горе. На 1/3 от цената на Unlimited-а е и има същите бонуси.

Успех и поздрави
 
От: Facebook тестовата ми реклама, статистики след 1 месец

@headshot махни нофоллоа на линковете :)
 
От: Facebook тестовата ми реклама, статистики след 1 месец

Като влезеш в Business Vista ти дават 100 долара ваучер, мисля имаше тема по случая тука във форума.

Аз взех, обаче като пуснеш кампания с него и после няма промяна, демек ако нещо си осрал само можеш да коригираш цената на клик и срока след това.

Трябва да се внимава да не надвишите стойносттана ваучера, че после почва да цоцка от сметката ви.

Иначе аз нямах голям успех около 15 000 импресии за два дена и нито един клик ... не знам защо така...
 
От: Facebook тестовата ми реклама, статистики след 1 месец

И аз пробвам някой друг сайт там на тяхното ppc и наистина трафика е слаб, но за сметка на това брандинга е евтин :) Слагайте си лога и рекламни графики, така че да набивате дадена марка в определена аудитория. Аз така съм преценил че ще го използвам това иновационе решение на този сайт. Трафика си е обикновенни потребтели, но да не забравяме че и те могат да свършат работа. :)
 

Горе