facebook умира

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Напоследък наблюдавам хората все по-малко са активни във фейсбук, изведнъж хора които не са влизали в скайп от 1 година започнаха да влизат, докато във фейсбук ги няма, масово спиране на профили , дали идва края на фейсбук?
 
От: facebook умира

Напоследък наблюдавам хората все по-малко са активни във фейсбук, изведнъж хора които не са влизали в скайп от 1 година започнаха да влизат, докато във фейсбук ги няма, масово спиране на профили , дали идва края на фейсбук?

Набиваш си филма :)
 
От: facebook умира

Напоследък наблюдавам хората все по-малко са активни във фейсбук, изведнъж хора които не са влизали в скайп от 1 година започнаха да влизат, докато във фейсбук ги няма, масово спиране на профили , дали идва края на фейсбук?
Аз пък наблюдавам обратното....
 
значи зависи от възрастовата група на приятелите и сезона

сега хората са повече навън и по малко пред компютрите спрямо зимата ( аи студена пролет беше а и последните дни нали доста е валяло)

тези който ходят на работа :) моят фейсбук от години е най пълен около 16:30 бг време :)
 
От: facebook умира

Да заради лятото и хубавото време няма страшно
 
От: facebook умира

Разбира се че е заради лятото. Сега като почнат ваканциите и отпуските още ще намалеят хората. Ще останат само някои асоциални типове и тези дето разцъкват през мобилните телефони.
 
От: facebook умира

Всяко лято е така, фейсбук няма скоро да умре :)
 
Re: От: facebook умира

Всяко лято е така, фейсбук няма скоро да умре :)
Да, нито ще умре, нито е нещо странно, че лятото пада трафика, то винаги си е така. ;) Няма лошо, важното е да има показване към студените месеци. Ако и тогава няма, време е да се замислим пак. :)
 
От: facebook умира

Да, като се сетя колко силен беше декември ми се иска пак да стане студено :D
 
От: facebook умира

Да, като се сетя колко силен беше декември ми се иска пак да стане студено :D

Майната им на хората които оптимизират за почивки на море :)
 
От: facebook умира

не знам дали умира, но много мои познати започнаха да си закриват профилите там. Като гледам на път съм и аз да го направя. Една от причините, е че ме включват в разни си там групи, в които нямам желание да участвам, а оттам и вече огромния спам.

Не на последно място, не "приятели" са ми хора, които не съм виждал с години и едва ли съм разменил 5-6 съобщения за последната година. Просто това не е платформата за комуникация за мен.
Няма да умре със сигурност - ще си има своите последователи, но ще има и много хора, които ще се откажат, след като не го намират за полезен за себе си.
 
От: facebook умира

От колко време използваш фейсбук?
 
От: facebook умира

Скоро ще умре защото целите са му против човешките ценности.
 
От: facebook умира

Моля? Ние сме социални животни но сме и склонност към мързел социални животни. ФБ е естествена кулминация на това, което представляваме като объркани биологични единици.
 

Горе