Facebook Ad - Кога ще стартира?

cross

Well-Known Member
Привет,
Пуснах днеска аз една релама на продукт във Фейсбук преди около 2 часа и го настроих да стартира веднага. Проблемът е, че от 2 часа пише как след 15 минути ще прегледат рекламата ми и ще я пуснат. Не са си взели парите от Пейпал-а, въпреки че уж платих. Още нещо ли трябва да направя или просто да чакам? Благодаря.
 
Напоследък чакам от 1 до 4 дни...Мега нелепо е, но е факт.
 
Напоследък чакам от 1 до 4 дни...Мега нелепо е, но е факт.
Да не би да имат малко хора за одобряване на рекламите, и голям списък всеки ден? Няма да се учудя ако и това е така. Аз за мое щастие, и до сега, съм чакал не повече от 1-2 часа да прегледат и пуснат рекламата. Да, ако е против правилата - бавят и на края изплюват един шаблонен темплейт защо не е одобрена и не върви. :)
 
Да не би да имат малко хора за одобряване на рекламите, и голям списък всеки ден? Няма да се учудя ако и това е така. Аз за мое щастие, и до сега, съм чакал не повече от 1-2 часа да прегледат и пуснат рекламата. Да, ако е против правилата - бавят и на края изплюват един шаблонен темплейт защо не е одобрена и не върви. :)

Имам чат-пат ми връщат със стандартното и тъпо "too much text" или "too much skin". Второто ми е любимо. Ако питаш мен има значение и колко пари си метнал за реклами до момента. Иначе като гледам какво се върти по стените...Ами то има снимки с цялото житие на рекламираното и явно не е "too much text" :)
Аз съм приел, че съм магнит за идиоти и творбите им. Най-яко беше с една реклама, която върнаха с твърде много кожа. На снимката мацка по бельо и права. Качих същата мацка и аутфит, но седнала. За 30 мин беше одобрена :D
 
Може да ги платиш саморъчно. Иначе ти ги теглят в края на месеца или ако достигнеш определения лимит. Ако не се лъжа де.
 
На 1.84 за долар не плащам нищо :)
 
Крайно време беше и аз да се позанимавам с рекламите във ФБ, че иначе все някой друг ги пуска. Та сега въпросът ми е при бюджет от 10 долара на ден какви трябва да са ми очакванията горе-долу за продажби като става дума за мъжки и дамски обувки. Става дума за промотиране на линкове към различни продукти във Фейсбук с тясно таргетиране. Защото преди при визьори, очила и т.н. продажбите с подобен бюджет ми бяха доста добри, а сега няма почти никакъв интерес.
 
Крайно време беше и аз да се позанимавам с рекламите във ФБ, че иначе все някой друг ги пуска. Та сега въпросът ми е при бюджет от 10 долара на ден какви трябва да са ми очакванията горе-долу за продажби като става дума за мъжки и дамски обувки. Става дума за промотиране на линкове към различни продукти във Фейсбук с тясно таргетиране. Защото преди при визьори, очила и т.н. продажбите с подобен бюджет ми бяха доста добри, а сега няма почти никакъв интерес.

Бих казал да пробваш различните видове - за конверсия, трафик към сайт, промотиране на пост, реклама с 1 и повече снимки и да видиш какво се случва. Относно бюджета...всичко под 20-30 е пари на вятъра. Всички, които познавам и се занимават с подобни продукти са с дневни бюджети над 80. Среден разход за продажба $3-6 в реклама.
 
То всичкото хубаво, ама като ми реже почти всичките реклами?
Честно казано не знам какво е нередното в това:
http://prntscr.com/d8cdil
но го отказа

Завърти снимката през фотошопа да гледат на ляво, влез избери смяна на изображение, смени и пусни наново. Ела да кажеш после дали е сработило
 
Много благодаря на колегата. Тази снимка направо даде супер ефект:
http://prntscr.com/d8kxf4
15 минути след като я пуснах, дори беше настроена за утре :D

Дамм, а аз като ви казвам, че са олигофрени ви се струва смешно. Нямах идея дали ще сработи, но в повечето случай става. Като завъртиш изображението и го смениш го приема като ново, което е поправило стария проблем и го пускат. А това, че изначално не е имало проблем (видно е, че изображението е същото) само идва да подкрепи тезата ми, че и във Фейса и в адуордс се гледа масово от индийци с омазани от пиле с къри пръсти, които цъкат както им скимне тия одобрения...
 
Ами явно е така, щото аз гледам да пускам по 3-4 реклами на продукти дневно и половината ми ги режат. Пускам възражения и ми дват по един шаблон, но не ги одобряват. Явно трябва да се третират като идиоти.:confused:
 
Ами явно е така, щото аз гледам да пускам по 3-4 реклами на продукти дневно и половината ми ги режат. Пускам възражения и ми дват по един шаблон, но не ги одобряват. Явно трябва да се третират като идиоти.:confused:

...и живота ни става някак по-лек с тази мисъл :)
 
Колега, не е много по темата, но колко струват тези обувки от снимката, където държат на студ, лед, сняг и тн.
Мерси
:)
 
Колега, не е много по темата, но колко струват тези обувки от снимката, където държат на студ, лед, сняг и тн.
Мерси
:)
Сега ти пускам лично. Ако има още някой, който иска обувките, ги давам със специална отстъпка за колеги от форума.
 
Последно редактирано:

Горе