Facebook Friends Bomber

v3sk0z

New Member
Рейтинг - 85.7%
17   3   1
FaceBook Friend Bomber "Unlimited License" — $49.95


Unlimited License Installs On Many PC's. FaceBook is the hottest thing since MySpace and YouTube. In fact many are migrating over to Facebook. FaceBook has 500 Million Users. * More Time - Spend time doing what you want because your business runs on autopilot. * More Money - Because your business will be automated, you will be free to focus on marketing, and expansion. * Freedom - Because your business is driven by automated software, you can do what you want, when you want, when you get ready

Предлагам да се съберем няколко човека и да го купим?
Тествах безплатното демо за 60 минути.. Добавих около 50 приятели, изпратих към 50 съобщения и 100 сръчквания.. ;)
Наистина си заслужава като гледам..

Линк: https://store6.esellerate.net/store...x?s=STR3120751089&pc=&page=OnePageCatalog.htm
 
От: Facebook Friends Bomber

Хахах, счупил си им ребрата вика... :D

Иначе, Веско, когато видиш това: Unlimited License Installs On Many PC's, трябва да ти стане ясно, че има безплатен код в интернет. ;)
 
От: Facebook Friends Bomber

Хахах, счупил си им ребрата вика... :D

Иначе, Веско, когато видиш това: Unlimited License Installs On Many PC's, трябва да ти стане ясно, че има безплатен код в интернет. ;)

Аха.. :D
Иначе напрваих 500 сръчквания и.. отказах се :D
 
От: Facebook Friends Bomber

Истината е FFAP http://facebookfriendadder.com/FFAP.html ама е 600$ с дискаут 500$ така че :((((((( а тоя френд бомбър не става. Неможе да прави постове по страници както и да управлява няколко акаунта едновременно :(( Ако можех да си намеря един ффап кей :D
 
От: Facebook Friends Bomber

Приятели се правят със постове "add me"по стените на mafia add, mafia wars add,add me,cityville add,cityville neighbours и тн.. А не ти да им искаш рикуести щото бързо ще те направят road block на акаунта като пускаш по 30+ рикуеста на ден
 
От: Facebook Friends Bomber

Истината е FFAP http://facebookfriendadder.com/FFAP.html ама е 600$ с дискаут 500$ така че :((((((( а тоя френд бомбър не става. Неможе да прави постове по страници както и да управлява няколко акаунта едновременно :(( Ако можех да си намеря един ффап кей :D

Я кажи от къде я изтегли....
 
От: Facebook Friends Bomber

аз имам платена версия на Facebook Friend Adder и съм доволен
 
От: Facebook Friends Bomber

Въпроса ми може да е тъп, но някой може ли да обясни с прости думи за какво са програмите?
 
От: От: Facebook Friends Bomber

аз имам платена версия на Facebook Friend Adder и съм доволен
И аз я ползвам, но масовите съобщения не работят , заради IE8 ли е ?
 
От: Facebook Friends Bomber

а за Facebook Blaster Pro v9.0.0 някой да го е пробвал че гледам тука из сайтовете и се чудя да ли да го дърпам
 
От: От: Facebook Friends Bomber

аз имам платена версия на Facebook Friend Adder и съм доволен

На тази и изтеглих траяла, но като и дам да добави приятели и ми дава съобщение, че или съм ги добавил или те не позволяват добавяне или нещо от рода....
 
От: Facebook Friends Bomber

Свалих и аз програмата обаче като пусна всеедно зацикля не мога да въведа ключа дори а иначе компютъра си работи с windows 7 съм нещо .net-а ли ми е скапан или ?
 

Горе