Facebook Like / Google +1 / Backlinks в Wiki сайтове / Посещения на сайт

pvdpepo1

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Добавям фенове за Фейсбуук групи...

Цена за 500 фена 2,5 евро
Цена за 1100 фена 5 евро
Цена за 2400 фена 10 евро

Старата тема е : http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=31327 Можете да видите отзиви там

Феновете не са таргетирани от доста държави са. Не гарантирам какъв % ще са Българи. Мога да гарантирам същата оферта само с фенове от USA.
Доста хора пишат ,че подобен тип фенове са крайно не активни аз нямам подобен проблем направих си група и събират харесвания постовете.

Предлагам Google +1 на ваши страници/сайтове

Цена за 250 5 евро
Цена за 500 7 евро
Цена за 1000 10 евро

Посещения на сайт 2000 посещения 2 евро - Гарантирам , че гледат страницата 30-40 секунди ( От доста държави са )
За повече посещения ще има по-добри цени по договорка.

Публикуване на ваш линк в 100 High PR Wiki backlings Много от които .edu .gov - 10 евро ( Давам и списък със сайтовете след услугата )

Предлагам и гледания на клипчета в youtube ( Още не съм се занимавал ако има желаещи ще добавя цени )
 
От: Facebook Like / Google +1 / Backlinks в Wiki сайтове / Посещения на сайт

Изпратил съм ти на ЛС...
 
Писах в предната тема, да го напиша и тук. Изглежда първи използвах услугите на @pvdpepo1. Доволен съм, изпълни всичко в повече от поръчаното (Facebook фенове и Google+). Изпълни задачата в срок и ме държа в течение... Репортът е ясен! :)
 
В момента използвам услугите му и съм доста доволен. Бих го наел и за други проекти, които почвам. След приключване на поръчката ще дам някое друго допълнително изречение, но като гледам как върви и сега бих го дал. Работи бързо, точно и коректно.
 
От: Facebook Like / Google +1 / Backlinks в Wiki сайтове / Посещения на сайт

Само да попитам (умишлено пиша тук, а не на лично, че ако някой има същия въпрос...) това с Google+1 става ли за български сайтове, т.е. има ли значение за Google примерно това, че сайта ми е на български, а го харесват IP-та я от Англия, я от Индия...
 
От: Facebook Like / Google +1 / Backlinks в Wiki сайтове / Посещения на сайт

аз бях пуснал подобна тема за google +1 и обясниха доста на широко погледни я в профила ми ще я видиш
 
Има си известен смисъл. Аз лично ще гледам да поръчам след време и там фенове или както се казват - приятелски кръг.

mashable.png


Тук не съм го забелязал, но предполагам ще навлезе. Така, че за сега не толкова, но за в бъдеще - определено. Щом съм решил да направя, значи съм намерил, поне аз, някакъв смисъл. :)
 
От: Facebook Like / Google +1 / Backlinks в Wiki сайтове / Посещения на сайт

Поръчах Google+1, работата е свършена както трябва, че и с компенсация отгоре (заради забавяне, което всъщност не беше забаване,ама така решил да пише че е :) ).
Препоръчвам и бих ползвал отново! (за други сайтове де, че да не "разсърдим" гуглето)

...колкото повече - толкова повече :)
 
От: Facebook Like / Google +1 / Backlinks в Wiki сайтове / Посещения на сайт

Благодаря Bormanbg радвам се, че си останал доволен от услугата.
 
От: Facebook Like / Google +1 / Backlinks в Wiki сайтове / Посещения на сайт

Аз също ползвах услуга на колегата и мога да кажа че съм доволен...
Благодаря...
 
От: Facebook Like / Google +1 / Backlinks в Wiki сайтове / Посещения на сайт

Покажете фен страници да видим как е с такива фенове?
Защото аз съм сибирал фенове от Exchange уеб сайтове, и те са доста неактивни.. да не кажа ХИЧ :lol:
 
От: Facebook Like / Google +1 / Backlinks в Wiki сайтове / Посещения на сайт

незнам защо мислиш така аз за няколко дена събрах 2000 човека в групата но я продадох и са си доста активни. Човека който я купи може да изрази мнение дали не се развива групата.
 
От: Facebook Like / Google +1 / Backlinks в Wiki сайтове / Посещения на сайт

Zdraveite az sashto bih iskal da si kupq facebook fenove, pvdpepo1 molq vi pishete mi na skaip za da se razberem neshto,blagodarq! Skype: chaikata19 ( ivo vasilev)
 
От: Facebook Like / Google +1 / Backlinks в Wiki сайтове / Посещения на сайт

Здравейте ! Интересува ме има ли изобщо такава възможност да се добавят само български фенове, било то и на различни цени и какъв е техния брой. Ако е възможно бих искала да знам как се плаща, т.е. как осъществявам връзка с вас, каква е цената и дали е възможно да работя с вас повече от веднъж, т.е. ако ми набавите 500 човека (да речем), мога ли да платя отново за нови 500 ? Благодаря ви, предварително !
 
От: Facebook Like / Google +1 / Backlinks в Wiki сайтове / Посещения на сайт

Мерси за въпроса anitschka на въпроса дали е възможно... да възможно е ,но аз нямам времето и нервите да го правя независимо от цената.. феновете които вкарвам са от всякаде. За връзка с мен можеш да използваш лични съобщения или скайп които можеш да получиш на лично съобщение плащанията се извършват попринцип пейпал и банков път
 
От: Facebook Like / Google +1 / Backlinks в Wiki сайтове / Посещения на сайт

Извинявам се, предварително ! pvdpepo1, не ми се разрешава да пратя лично съобщение, опитах няколко пъти. Моля Ви да ми пратите Вашия скайп на лично съобщение, тъй като се интересувам от тази услуга и искам да се свържа с Вас. Благодаря, предварително!
 
От: Facebook Like / Google +1 / Backlinks в Wiki сайтове / Посещения на сайт

Здравей, изпратил съм ти ЛС...
 

Горе