*Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Изпратих друга фен страница на ЛС.
Благодаря за разбирането!
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Явно и аз съм късметлия като "Maverick", бях направил поръчка за скромните 1000 фена и до ден днешен не е изпълнена поръчката напълно.
първите дни ми отговори, че имат проблем, след това му писах ЛС, но нямах отговор.
и да обобщим на 09.01 е направена поръчката до днес има добавени само 617 фена.

Благодаря за "изпълнената поръчка" :clap:
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

От 29-ти до сега няма нови харесвания, колегата пак не ми отговаря и услугата не е изпълнена! Вижда се, че посещава форума и реших да пиша, за да предупредя останалите да не му се доверяват.
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Явно и аз съм късметлия като "Maverick", бях направил поръчка за скромните 1000 фена и до ден днешен не е изпълнена поръчката напълно.
първите дни ми отговори, че имат проблем, след това му писах ЛС, но нямах отговор.
и да обобщим на 09.01 е направена поръчката до днес има добавени само 617 фена.

Благодаря за "изпълнената поръчка" :clap:

Здрасти,
не мога да намеря лично съобщение от вас. Може да сме го изтрили по погрешка. Може ли данни за страницата която е трябвал да се направи на ЛС?



От 29-ти до сега няма нови харесвания, колегата пак не ми отговаря и услугата не е изпълнена! Вижда се, че посещава форума и реших да пиша, за да предупредя останалите да не му се доверяват.

Здравей Маверик,
работата с посещенията на форума е че не само ние ползваме акаунта. Всъщност няколко човека имат достъп до него. Както ти писах и на лично съобщение, страницата е готова от 2-3 дена.
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Вчера вечерта са направени последните харесвания.

Ето я и моята оценка за услугата:
цена: 6/6
спазване на срок за изпълнение: 3/6
комуникация с клиенти: 2/6
рейтинг за допълнителната ни уговорка, която отправих преди да направя поръчката и беше одобрена от теб: 0/6

Средна оценка: 2,75

Можеш сам да си направиш изводите къде ти куца бизнеса и да прецениш дали да ми теглиш една майна или да се коригираш.
Към момента това ми е 2та поръчка която съм ти направил. Ако някога реша пак да взема нещо от теб, не бих предплатил!

Успех!
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Вчера вечерта са направени последните харесвания.

Ето я и моята оценка за услугата:
цена: 6/6
спазване на срок за изпълнение: 3/6
комуникация с клиенти: 2/6
рейтинг за допълнителната ни уговорка, която отправих преди да направя поръчката и беше одобрена от теб: 0/6

Средна оценка: 2,75

Можеш сам да си направиш изводите къде ти куца бизнеса и да прецениш дали да ми теглиш една майна или да се коригираш.
Към момента това ми е 2та поръчка която съм ти направил. Ако някога реша пак да взема нещо от теб, не бих предплатил!

Успех!


Така, да разнищим нещата едно по едно.

1. Спазване на срок - тук си прав. Наистина сроковете се забавиха, но основната причина е постоянната промяна на рийча.
2. Комуникация - В началото на темата ясно сме посочили начините за комуникация с нас. 2 телефона, скайп и Email. Никъде не е написано че личните съобщения са начин за комуникация с нас. Както казах и по-рано, акаунта се ползва от няколко човека. По хронологията на скайп от тази година комуникация с нас е имало 3 пъти. На 18 Януари, 21 Януари и 22 Януари като всеки път е било отговаряно.
3. Винаги има какво още да се желае особено при комуникацията с клиенти. При всички положения ще си извадим изводи от цялата ситуация и ще почнем по-често да следим форума.
4. До сега към теб има пуснато едно ревю и само тази поръчка за която говорим в момента.
5. С доста от сериозните клиенти работим и на разсрочено плащане така че това никога не е било проблем за нас.
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

2. Преди да поръчам съм звънял и на 2та номера обявени в темата и на 2та не можах да те намеря. Даваше ми, че няма такъв номер на единия, а на другия, че няма връзка. Ако не се лъжа ти го бях споделил след това.
3. Тук може и аз да съм в грешка.
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

2. Преди да поръчам съм звънял и на 2та номера обявени в темата и на 2та не можах да те намеря. Даваше ми, че няма такъв номер на единия, а на другия, че няма връзка. Ако не се лъжа ти го бях споделил след това.
3. Тук може и аз да съм в грешка.

Освен да си звънял около Коледа и Нова година.
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Не, след това беше. Не помня точна дата обаче.
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Останаха ли свободни пакети
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Поръчвам си вече няколко пъти и съм много доволна.
Феновете са активни, добавянето става сравнително бързо. :clap:
Смятам да поръчам и още.
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Цените са доста изгодни:):)

Най-ниските на пазара ;)

Поръчвам си вече няколко пъти и съм много доволна.
Феновете са активни, добавянето става сравнително бързо. :clap:
Смятам да поръчам и още.

Благодаря много за добрите думи.

Има ли още свободни пакети? Къде мога да видя цените?

Цените са на 1-та страница на темата, но за по-лесно ще ги обявя и тук отново.

ODS_banner.jpg
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Поздравления колеги......

Но на пазара се намира и по-евтино от 1 стотинка на фен....:D
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Поздравления колеги......

Но на пазара се намира и по-евтино от 1 стотинка на фен....:D


Здравейте колега,
добре дошъл в нашата тема.

Можете да обърнете внимание, че само 1-вия, най-малък пакет, е на цена от 1 стотинка на фен. Цената при най-големия е 0,008.
Като допълнение правим отстъпки за редовните ни клиенти а и всеки месец правим специални промоции. По спомен за черния петък цената на фен падна под 0,007.

Все пак ако има място на което предлагат по-ниски цени - моля посочете къде за да коригираме и нашите, все пак трябва да сме конкурентно способни :)
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

:D Да прав сте :)

Ами казвайте когато петъка е черен.......да се завъртя насам.
Надявам се няма да ви подбия пазара ако ви кажа че имам една страничка за която всеки ден е черен петък :lol:
Ако имате интерес да ви я пратя, туко сте я препродали вие :)

Поздрави!
 
Последно редактирано:

Горе