*Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Приемаш ли бонус точки в Еконт като метод на разплащане
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Приемаш ли бонус точки в Еконт като метод на разплащане
Не, дори не бях чувал за тях.
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Искам само да кажа, че съм много доволен от изпълнението на услугата, която закупих. Скоро пак ще работим заедно!
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Искам да вмъкна,че заглавието на темата не е уместно в момента, защото не е "най-ниската цена на пазара". :wink: Новорегистрираните да си знаят :)
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Още веднъж да похваля procreator , поръчах 1 пакет от 10к и поръчката беше изпълнена в срок.
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Абе тея момчета събота и неделя не работят ли ? В петък поръчах 1к, платих си, а още няма нищо добавено, не отговарят в скайпа.
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Те са си фирма. Сигурно почиват тези дни. Съмнявам се да те излъжат за 10 лева ;)

Абе тея момчета събота и неделя не работят ли ? В петък поръчах 1к, платих си, а още няма нищо добавено, не отговарят в скайпа.
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Най-вероятно почиват.
И на мен не ми се вярва за 10лв да си оплескат репутацията....
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Да, явно ще трябва да преразгледаме цените си, но пък за сметка на това с промоциите които правим определено слизаме под цената на всички други. До няколко минуъо ще пуснем и нова промоция.

Искам да вмъкна,че заглавието на темата не е уместно в момента, защото не е "най-ниската цена на пазара". :wink: Новорегистрираните да си знаят :)

Благодарим за хубавите думи. Ще се радваме за в бъдеще да работим отново заедно.

Още веднъж да похваля procreator , поръчах 1 пакет от 10к и поръчката беше изпълнена в срок.

И ние почиваме от време на време ;) Предполагам че поръчката вече е изпълнена.

Абе тея момчета събота и неделя не работят ли ? В петък поръчах 1к, платих си, а още няма нищо добавено, не отговарят в скайпа.

Точно така. Събраха се 3 почивни дена и решихме да разпуснем малко. През това време са правени само стари поръчки.

Те са си фирма. Сигурно почиват тези дни. Съмнявам се да те излъжат за 10 лева ;)

???


Точно така, за 10 лева няма да си рискуваме репутацията.

Най-вероятно почиват.
И на мен не ми се вярва за 10лв да си оплескат репутацията....
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Нова промоция

3000 Реални фена само за 25 лева.
6000 Реални фена само за 40 лева.
9000 реални фена само за 60 лева.


Промоцията важи за първите 10 поръчки. Не може да се комбинира с други промоции. Промоцията важи само при предварително заплащане на цялата сума.
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Значи пак съм се прекарал :lol:
Взех та добавих на един колега три пъти по 1500 фена за 10 лв.

Да знаете ако ми пише пак ще го пратя при вас - не се шегувам :roll:

Поздрави!
 
От: От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Нова промоция

3000 Реални фена само за 25 лева.
6000 Реални фена само за 40 лева.
9000 реални фена само за 60 лева.


Промоцията важи за първите 10 поръчки. Не може да се комбинира с други промоции. Промоцията важи само при предварително заплащане на цялата сума.

Останаха 7 промоционални поръчки.
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Коректно отношение , изпълни ми поръчката в срок.
 
От: От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Как да поръчам от промоцията?
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Мега некоректно. След като прочетох отзивите от работата на procreator реших да се възползвам. За да си бъде коректен преведох паричките моментално. То не беше днес, утре вдругиден и т.н и нищо и от няколко дена ни вопъл ни стон. Не съм за 20 лв ама за отношението.
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Здравейте,
през последната седмица имахме доста сериозен проблем. Изгоря хард диск в сичката информация и сглобявахме парче по парче от бекъпи, мейли, чатове, платежни и какво ли още не. Пиши по скайп или на ЛС коя е страничката ти защото може и да е пропусната.

Мега некоректно. След като прочетох отзивите от работата на procreator реших да се възползвам. За да си бъде коректен преведох паричките моментално. То не беше днес, утре вдругиден и т.н и нищо и от няколко дена ни вопъл ни стон. Не съм за 20 лв ама за отношението.
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Това,което аз мога да кажа е,че с procreator работим от доста дълго време и никога е нямало проблем.Мога само и единствено да ги похваля за добрата работа и да им пожелая успех за в бъдеще!
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Колега валидна ли е още офертата?


Интересува ме някой изобщо някога да се е свързвал по телефона с човека? За 2ри път ми се налага да го търся и за 2ри път ми дава грешен номер и няма връзка с този номер.
 

Горе