Facebook Timeline - готови или не, новият изглед идва. :)

От: Facebook Timeline - готови или не, новият изглед идва. :)

За профилите на хора как да е, но страниците, където новинарски сайтове публикуват продукцията си изглеждат ужасно и са тотално нефункционални.
 
Последно редактирано:
От: Facebook Timeline - готови или не, новият изглед идва. :)

Благодаря ktomov.

За лендинг пейджа - със стария дизайн не ми зарежда, за да едитна, но се вижда от потребителите.
 
От: Facebook Timeline - готови или не, новият изглед идва. :)

Тоя Таймлайн е тотален .... Направо немога го гледам.
 
От: Facebook Timeline - готови или не, новият изглед идва. :)

Как можаха да направят такава глупост ?
Не мога да разбера..?
Набиха си го в гъза яко!

И по страниците.. леле.. тва ужасна грозотия.. ще убие бизнеса на страниците с ленд пейджа
 
От: Facebook Timeline - готови или не, новият изглед идва. :)

Ще свикнем и с това :D
 
От: Facebook Timeline - готови или не, новият изглед идва. :)

Помня предния път, като промениха профилите. Всеки отново беше недоволен, но свикнахме.
Сигурен съм, че и с този Таймлайн ще свикнем :)
 
От: Facebook Timeline - готови или не, новият изглед идва. :)

Помня предния път, като промениха профилите. Всеки отново беше недоволен, но свикнахме.
Сигурен съм, че и с този Таймлайн ще свикнем :)
Никога не е имало такава огромна промяна..
Тази е направо ужасно гадна/тежка/натоварваща и ОБЪРКАНА..
 
Re: От: Facebook Timeline - готови или не, новият изглед идва. :)

Никога не е имало такава огромна промяна..
Тази е направо ужасно гадна/тежка/натоварваща и ОБЪРКАНА..

Като човек ползваш timeline от половин година, аз пък бих казал, че вида е приятен, лек и подреден.
Просто не си свикнал и не виждаш плюсовете.
 
От: Facebook Timeline - готови или не, новият изглед идва. :)

Прим мен е много бавен и ме дразни ..
 
От: Facebook Timeline - готови или не, новият изглед идва. :)

Кое точно му е подредентото? Такъв хаос няма просто. Предишният вид си беше достатъчно изчистен и ясен. Сега се из**ха на чистото. На кого му е притрябвало да маха нещо, което си работеше достатъчно добре. Ако толкова държаха на скапания си таймлайн, можеше да си го вградят в стария лейаут. Да не говорим, че масата потребители също не харесват промените.
 
От: Facebook Timeline - готови или не, новият изглед идва. :)

За страниците - направиха го за пари. Сега махат някои благинки, които помагаха за разрастването на страничките ни :)
 
От: Facebook Timeline - готови или не, новият изглед идва. :)

Ако не беше голямото наливане на капитали и експанзивната политика, Бука щеше да си е просто поредната умряла социалка, гонеща успеха на myspace може би. Все повече се вижда, че липсва креативност в екипа на фейсбук, непрестанно говорят каква уникална соцка бил, какви гениални решения имало в негo, а всъщност такова нещо не се наблюдава, а напротив. Опитват се да превърнат мрежата в списание, а по мое мнение, това претруфва и натоварва хората, когато една мрежа трябва да е максимално улеснена и с елементарен интерфейс. Ще я втасат скоро, това е много вероятно, все повече започвам да си мисля, че не са си научили урока от муspace и в близко бъдеще ще загубят много потребители...
 
От: Facebook Timeline - готови или не, новият изглед идва. :)

Малии и аз я цъкнах тази простотия Timeline преди малко и се прецаках. Ся не може да се върне. :(
 
От: Facebook Timeline - готови или не, новият изглед идва. :)

Благодаря на ФейсБоклук за Timeline :) Това напълно ще ме откаже от неговото използване ;)
 
От: Facebook Timeline - готови или не, новият изглед идва. :)

За личен профил ми е ужасна грозотия, обаче за страница ми харесва как седи, особено за дамска аудитория много хубаво пасва.
Все пак трябваше да оставят хората да изберат дали да минат, или не.
 
От: Facebook Timeline - готови или не, новият изглед идва. :)

Добре бе - защо правят тази грозотия, която е толкова неудобна? Малоумни ли са ?
 
От: Facebook Timeline - готови или не, новият изглед идва. :)

Истината е, че могат да направят какво поискат без да пострадат. Силата на Фейсбук не е във функциите, а в това, че всички хора са там - даже онези, които не го харесват. Ако Фейсбук изглеждаше така още в началото никога нямаше да набере популярност. Преди години това е била проста, изчистена и многофункционална услуга, а сега вече е напудрен инструмент за губене на време.
 

Горе